Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimlerinde siz müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca değişimler her zaman parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi aynı zamanda siz müşterilerimiz için kargo gönderim hizmetleri ile gerçekleştirilir. Telefonlarınızı servisimize göndermenizin ardından ekran değişimleriniz kısa süre içerisinde yapılır ve ardından yine kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Servisimizde çizik, kırık ve çatlak ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Sizler de Samsung garantili ekran değişimi hizmetlerimiz ile firmamızdan en 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapar. Ekran değişimleri sırasında hiçbir zaman için yapıştırıcı madde kullanılmaz. Bunun yanında değişimin ardından ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir. Ancak servisimizde zaman zaman aşırı yoğunluk durumlarına bağlı olarak değişim süresinde esnemeler olabilir.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ucuz Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde her zaman hızlı ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Firmamızda çatlak, çizik ve kırık ekran değişimi hizmetleri için her zaman en uygun fiyat aralıkları sunulur. Ayrıca firmamız, sektör bünyesinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra en ucuz ekran değişimi yapan telefon servisleri arasında yer alır. Bu nedenle sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri için bizi tercih edebilir ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde yapılan Samsung ekran değişimi hizmetleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Pek çok telefon kullanıcısının ekran değişimi öncesinde tereddüt ettiği durumların başında bilgilerin güvenliği ön plana çıkar. Ancak servisimizde yapılan ekran değişimleri sırasında telefonlarınızın bellek birimi üzerinde işlem yapılmaz. Tüm işlemler görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir. Bu sayede ekran değişim ardından telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda bulunan önemli bilgiler konusunda her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize emanet edebilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda kargo ile cihaz gönderimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Sizler de cep telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara uzakta dahi olsanız etkili çözümler getirebilirsiniz. Kargo ile ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizin için gerekli olan bilgileri almanız ardından derhal telefonlarınızı servisimize gönderin. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimi hizmetlerinde kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız ait olduğunu belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Garantili Ekran Değişimi

Telefon servisimiz her zaman garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra garanti kapsamında ekran değişimleri yaptırmak istiyorsanız, hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve bizimle kaliteli bir hizmetin tam ortasında yer alabilirsiniz. Bunların yanı sıra değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi