Samsung İç Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? Sorusu telefon ekranları kırılan kullanıcıların ilk aklına gelen sorulardan biri olmaktadır. Ayrıca çeşitli forum sitelerinde ve sosyal alanlarda iç ekran garantiye girer mi? Gibi sorular ile yaşadıkları bu probleme çözüm aradıklarını da söylemek mümkündür. Genel olarak bakıldığında ekranda kırılma, ön camda çatlama, iç ekranın kırılması, telefonun herhangi bir nedenle darbe alması ya da ve sıvı teması gibi problemler üretici firmaların kullanıcı hatası olarak kabul ettiği durumlar arasında yer alır. Bu nedenle telefonun iç ekranında bunlara bağlı sorunların meydana gelmesi kullanıcı hatası olarak ve garanti kapsamında değerlendirilmez.

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? konusunda pek çok kullanıcının merak içerisinde olduğunu yaşadıkları sorun karşısında ne yapacaklarını öğrenmek istediklerini söylemek mümkündür. Garanti kapsamında önemli olan kullanıcıya bağlı hata olup olmamasıdır. Çünkü bir arızanın garanti kapsamına alınması için kullanıcı kaynaklı bir hata olmaması gerekir. Bu yüzden tamir ve onarım işlemlerinde öncelikle öne çıkan bu kriter olur ve hizmet buna göre verilir. Ayrıca kullanıcıların bu konuda iphone iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? gibi marka bazlı başlıklar ile yaşanan soruna çözüm aradıklarını da belirtmeden geçmeyelim. Ancak garanti kapsamı işlemleri her marka telefon için hemen hemen aynıdır. Bu nedenle markaya göre garanti kurallarında bir değişiklik olmayacağını bilmek gerekir.

Telefonun İç Ekranı Kırıldı Nasıl Yaparım?

Telefonlarda iç ekran kırılmaları da zaman zaman yaşanan sorunlar arasında yer alır. Böyle bir durum karşısında kullanıcılar genellikle kendi üretici firmalarının garantilerinden yararlanmayı tercih etmez. Tabi bunun birtakım nedenler vardır ve özellikle hizmet süresinin uzun sürmesi kullanıcılar açsından büyük bir dezavantaj oluşturur. Ayrıca kasko olması halinde de ücretsiz ya da uygun fiyatlarda iç ekran değişimi yapılması mümkün olur. Çünkü kullanıcılar için önemli olan başka bir konu da iç ekran kırılması ne kadara yapılır? sorusu olmaktadır. Peki, iç ekran değişimi için satıcı firmanın garantili hizmetleri neden tercih edilmez? buna bakalım.

 • Telefonlar çoğu zaman sıfırlanır ve içerisinde ki rehber, uygulama, oyun ve fotoğraf gibi tüm bilgiler silinir.
 • Garanti kapsamında yapılan ekran değişimleri çok uzun sürer. Bazen 3 ya da 4 haftaya kadar beklenmesi gerekebilir.
 • Ekran değişimine giden telefonun son durumu hakkında bilgi almak neredeyse imkansızdır.
 • Ayrıca ücretler konusunda da büyük maliyetler ortaya çıkar.
 • İç ekran değişimi için servise verilen telefon gelene kadar başka bir telefon olmaması durumunda kullanıcı telefonsuz kalır.

İç Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

İç ekran değişimi hizmetlerinde önemli olan her zaman hızlı ve kaliteli bir işçilik ön plana çıkarmaktır. Bu nedenle firmalar, profesyonel çalışmalar altında kullanıcılara yardımcı olmakta ve onlara hızlı çözümler sunmak çaba göstermektedir. Genel olarak bakıldığında iç ekran değişimlerinde kaliteli ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra hızlı bir çözüm süreci de oldukça büyük önem taşır. Şimdi, bir iç ekran değişimi genel olarak firmalarda nasıl yapılır? daha yakından bakalım.

 • İç ekran değişimleri sadece 20 dakika içerisinde yapılır.
 • Parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
 • Müşteri adresinde ve kargo gönderimi ile değişim gerçekleştirilir.
 • Alanında uzman ve deneyimli personeller ile çalışılır.
 • Ekran değişimi öncesinde ve sonrasında telefonlar sıfırlanmaz ve format atılmaz.
 • İç ekran değişimi sonrasında bazı kontrol ve testler ile ekranın düzgün çalıştığından emin olunmasının ardından teslimat gerçekleşir.

Samsung İç Ekran Kırılması Sorunu İçin Hızlı Çözümler

Sektörün önde gelen telefon servislerinden biri olarak sizlere iç ekran kırılması sorunlarında yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz Telefon ekranlarında yaşadığınız istenmedik durumlar için firmamız, sizlere kısa zaman içerisinde hizmet verir ve iç ekran problemlerinizi kalıcı çözüme kavuşturur. Bunun yanında firmamız, her zaman alanında uzman kişiler ile çalışır ve iç ekran değişimlerinizi kaliteden ödün vermeden gerçekleştirir. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile ön plana çıkan servisimizde kendinizi her zaman güvence altında hissedebilir ve sizlere sunduğumuz özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmek ve bunun ardından sizlere ekran değişimlerinde sunduğumuz özel hizmetlere ortak olmaktır.

Samsung İç Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?” te bir düşünce

 1. Lokman Acar diyor ki:

  Merhaba yazdığınız yazı sayesinde telefonumun garantiye girdiğini öğrendim ve ücretsiz bir şekilde tamiratını yaptırdım. Allah razı olsun bol bereketli işleriniz olsn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi