Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?

Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?

Teknisyenlerimize sorulan en önemli sorulardan bir tanesi de Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi? Hayır, hiçbir telefon firması bir ekran kırılmasını garanti kapsamına almaz. Samsung j7 pro ekran değişimi garanti kapsamı ise sadece kullanıcı hatası dışında kalan sorunları kapsamaktadır…

Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Ne Yapmam Lazım?

Samsung j7 pro ekran kırıldı ise yapmanız gerekenlerin en başında uygun fiyatlarla ekran değişimi hizmeti veren güvenilir bir teknik servis bulmaktır.

Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?
Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?

– Kadıköy Cep Dünyası’nda yılın 365 gününde en uygun j7 pro ekran değişimi fiyatı sunulmaktadır.

Kadıköy Cep Dünyası‘nda Samsung j7 pro ön cam değişimi kesinlikle yapılmaz. Komple ekran değişimi yani iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilir.

Kadıköy Cep Dünyası‘nda yan sanayi ürünler kullanılmaz. Tüm parçalar AA plus kalitesindedir.

Neden Samsung j7 Pro Ön Cam Değişimi Yapmıyorsunuz?

Kadıköy Cep Dünyası, Google’da en çok yorum alan ve en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Samsung Ekran Değişimi firmasıdır. Samsung j7 pro ön cam değişimi gibi kısa vadeli çözümler ile müşterilerini kandırıp var olan müşteri memnuniyetini asla düşürmek istememektedir.

Samsung j7 pro ön cam değişimi yapılmamasının en temel sebebi: ekran değişimi sırasında hangi teknik uygulanırsa uygulansın ön cama yüksek ısı uygulanır. Uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ise ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olur. 1 ay gibi kısa bir kullanım sonrasında ise bu tahrip olma neticesinde dokunmatik panel çalışmaz ve ekranda piksellenme sorunları baş gösterir.

Samsung j7 pro ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi yapılmaktadır. İç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel tamamen değiştirilerek telefonunuzdan daha fazla randıman almanız sağlanır ve cihazınızın ömrü ciddi bir şekilde uzatılır.

Samsung j7 Pro Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Kadıköy Cep Dünyası’nda Samsung j7 pro ekran değişimi ile sunulan j7 pro ekran değişimi hizmetlerinde bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?
Samsung j7 Pro Ekran Kırıldı, Garantiye Girer Mi?

Size özel j7 pro ekran değişimi fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası Teknisyenlerinden Samsung j7 pro ekran kırıldı, ne yapmam lazım? sorusu ile alakalı çözüm odaklı öneriler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi