Samsung Kasa Değişimi

Samsung kasa değişimi işlemleri hassas düzenekler üzerinden yapılır. Düzeneklerin zarar görmemesi için çok ince müdahaleler yapılır. Vidaların sökülmesi işlemi bile çok dikkatli yapılır. Ekranın kaldırılması, batarya bölümünün özenli bir şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Bunların yapılması ile tam sonuç alınabilir.

Kasa değişikliği yapılırken cihazın sorununu da göz önünde bulundurmak gerekir. Bazı durumlarda kasa problemleri ezilme ve ya çatlamalardan kaynaklanabilir. Bu tip durumlarda kontrollü şekilde hareket etmek gerekir. Kasaların değişikliğinde öncelikli olarak gerekli parçalara ihtiyaç bulunmaktadır. Bu parçaların düzeneğe yerleştirilmesi sürecine de dikkat etmek gerekir. Bu değişim sırasında ayrıca devrelerin son kontrolleri yapılması gerekmektedir. Kasaların toparlanması yani montaj işlemi demonte işleminden çok daha zordur.

Samsung Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung kasa değişimi işlemi yapılacağı zaman öncelikle ekranın kaldırılması gerekmektedir. Bu konuda telefon özellikleri de devreye girer. Samsung Galaxy telefonun ekranı kaldırılırken farklı bir yöntem uygulanır. Note model değişikliklerinde farklı bir yöntem uygulanır. Ekranın kaldırılmasından sonra alt devreler karşımıza çıkacaktır.

Alt devrelerin ince tornavida ile söküm işlemi yapılmalıdır. Bu işlemler sırasında farklı parçaların kontrol edilmesi gerekir. Bu parçalar çıkarılırken hepsinin düzenli olarak bir yerde tutulması gerekir. Bundan sonra değişecek olan kasanın yerleştirilmesi yapılır. Her parçanın aynı devre ile bağlantısının yapılması gerekir. Tornavida ile sıkım işleminde tam sıkım gerekmektedir. Fazladan sıkarak devre sıkıştırılmamalıdır. Çalışma düzeneğinin kontrolü sonrasında işlemler tamamlanmış olur. Tam kapatma yapılmadan batarya ile kontrol yapılabilir. Devre kontrolü sonrasında tüm kasanın kapanması sağlanır.

Samsung Kasa Değişimi Hizmetlerimiz

Samsung kasa değişimi konusunda sizlere her konuda hizmet sunuyoruz. İstanbul’un her yerinden sizler de bize ulaşabilirsiniz. Firmamız bu konuda 6 aylık garanti sunmaktadır. Gerek işçilik gerekse parça konusunda bu garantiler sunulmaktadır.

Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmetlerde 15 dakika gibi kısa bir sürede onarım işlemini tamamlamaktadır. Ayrıca İstanbul’un neresinde olursanız olun bizi arayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yerinde hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz. Aynı gün içerisinde işlemler yapılarak size kargolanır. Tüm öğrenci ve emeklilere de ekstra %10 indirim sunuyoruz. Her konuda bizlere güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir