Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Samsung ön ve arka kamera değişimi farklı düzenlerde yapılan işlemlerdir. Bu konuda bu yazımızda detaylı bilgi vereceğiz. Çeşitli sebeplerle kamera değişiklikleri gerekebilir. Kamera çatlakları ve kırıkları farklı şekillerde oluşabilmektedir. Amatörce yapılabilecek bir işlem değildir.

Kamera değişimi yapılırken aynı verimi almak da önemlidir. Gerekli lens ve kamera özellikleri çok önemlidir. Orjinal ürün kullanılmaması halinde sıkıntı çıkabilir. Bu yüzden de devrenin çalışmasını bozmayacak sistemler kurulmalıdır. Değişiklik işlemlerinde kameranın geçiş alanı düzenli yapılmalıdır. Bu sayede tam anlamıyla verim alınabilir.

Değişiklikler aynı zamanda da lens çizilmelerinden de kaynaklanabilir. Akıllı telefonların en önemli farklılıkları kamera ayrıntılarıdır. Kameraların bu tip durumlarda hemen değiştirilmesi gerekebilir.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung ön ve arka kamera değişimi işlemlerinde dikkatli şekilde hareket etmek gerekir. Akıllı telefonda kamera değişeceği zaman demonte işlemi yapılır.

Kamera değişikliği için öncelikli olarak orijinal kamerasına uygun şekilde bir kamera almanız gerekir. Akıllı telefonunuzun demontaj işlemi için kapağını açmalısınız. Arka kapağı açıldıktan sonra batarya ve kartını da çıkartmalısınız. Bunlardan sonra asıl iş başlamaktadır. İnce uçlu tornavida ile baskı yapmadan vidaların tümü sökülmelidir. Bundan sonra devreler demonte vaziyete getirilir. Kameralar devrelerin üzerindedir. Bu kameraları rahatlıkla yuvalarından çıkarabilirsiniz. Bundan sonra herhangi bir problem kalmaz. Yeni kameraları yuvalarına yerleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Artık kamera değişiminiz bitmiş olacaktır.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Avantajlarımız

Samsung ön ve arka kamera değişimi konusunda yıllardır sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman yanınızdayız. İstanbul’un her yerine istediğiniz anda hizmet veriyoruz. Sizlere ekip yönlendiriyoruz.

Her müdahalede öğrencilerimiz ve emeklilerimiz için %10 indirim fırsatları sunuyoruz. 6 aylık işçilik ve malzeme garantisiyle sizlerin yanınızdayız. Firmamıza ulaşarak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Ekiplerimiz her zaman dikkatli şekilde çalışmaktadır. Tüm Türkiye’ye de canlı yayınla servis hizmeti sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz tüm hizmetler gönül rahatlığıyla sizlere sunuluyor. Amacımız her zaman sizlerin kaliteli hizmetler almanız. Türkiye’nin her yanından bize kargo ile telefonunuzu gönderebilirsiniz. Kargo personelinin yanında işlemi yapıyoruz. 15 dakikada sizlerin gerekli hizmetlere kolaylıkla ulaşmanız sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi