Şanlıurfa Ekran Değişimi

Şanlıurfa ekran değişimi için sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekran değişimleri sayesinde dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler il gün ki performansına geri döner. Servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Siz müşterilerimiz için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında olur.
  • Değişimler garantili kapsamında sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Şanlıurfa ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek değişim yaptırmanız mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve yine kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Servisimizde aynı zamanda değişimler garanti kapsamında yapılır. Sizler de Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Şanlıurfa

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunun yanında servisimizde tüm değişimler orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Değişim esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmet veren telefon servisimiz, iPhone telefonlar için hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa süre giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Şanlıurfa

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, daima orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur ve değişim sonrasında ise telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun görünmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Şanlıurfa

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları sizler de garantili ekran değişimi Şanlıurfa ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra servisimizde Xiaomi ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi yerine panelli ekranlar ile değişim hizmeti sunulur. Panelli ekran değişimleri telefonlarda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların değiştirilmesini sağlar. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Şanlıurfa

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışır. Böylece telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da zarar görmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi