iPhone Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone Batarya Değişimi ile ilgili iPhone’un tüm modellerine dönük hizmet fiyat listesine ve batarya hizmetimizle ilgili merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone’nun bir çok modeline dönük pil değişimi hizmeti vermekteyiz. Fakat iPhone’nun modelleine göre batarya ücreti değişiklik gösterebildiğinden ötürü aşağıdaki hızlı tablomuzdan fiyat bilgimize ulaşabilirsiniz.

Kullandığınız iPhone modeli ile ilgili detaylı hizmet bilgilerine sayfa aşağısına inerek ulaşabilirsiniz.

NOT⇒ Hiçbir özel teknik servis orjinal iPhone bataryası ya da ekranı satamaz. Apple özel işletmelere orjinal ürününü vermemektedir. Bu yüzden bataryalarımız AA Kalite, tarafımızdan test edilmiş ve garantili ürünlerdir.

[table “9” not found /]

*Dolar kurundaki dalgalanma sebebiyle fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Güncel fiyat için servisimizi arayınız. (0552 356 72 72)

iPhone Batarya Değişimi’nde 6 Ay Garanti

iPhone Batarya Değişimi’nde Kadıköy Cep Dünyası olarak diğer tüm ürün ve hizmetlerimizde olduğu gibi 6 aylık garanti vermekteyiz.

Sizlere batarya değişim işleminizin ardından vereceğimiz garanti kartıyla, bataryanızda kullanıcı hatası dışındaki durumlarda garanti vermekteyiz. Detaylı garanti kapsam ve koşulları ile ilgili servisimizden bilgi alınız.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi