Sinop Ekran Değişimi

 

Sinop ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile yardımcı olalım. Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile çalışır. Bunun yanında teknik servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Sinop ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo ile değişim hizmetleri sunar. Telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasının ardından yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimi için kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, garanti kapsamında hizmetler ile ön plana çıkar. Sizler de Sinop garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sinop

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere profesyonel çözümler sunalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları sizler de Sinop garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Sinop

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde değişim yapılır. Ekran değişimi ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınmasının ardından telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sinop

Xiaomi garantili ekran değişimi ile sizler de hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de garantili ekran değişimi Sinop ile ekranlarınızda oluşan tüm sorunları giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Xiaomi ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei Ekran Değişimi Sinop

Huawei ekran değişimi hizmetleri için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olan servisimizde, ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve böylece bilgileriniz zarar görmez. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi