Şırnak Ekran Değişimi

 

Şırnak ekran değişimi için sizler de bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Parça ve işçilik garantili olarak değişimler yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Şırnak ekran değişimi siz müşterileri için kargon gönderim hizmeti ile değişim imkanı sunar. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız ekran değişimi yapılarak en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamıza aittir. Bunun yanında servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Ordu garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Şırnak

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan teknik servisimiz, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca iPhone telefonlarınızın ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim esnasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Şırnak garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise karşılaştığınız ekran sorunları için servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Şırnak

Samsung ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olalım. Telefon servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman bir ekiple gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Telefon servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Şırnak

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve hızlı ve güvenilir çözümlerimizden yararlanın. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Şırnak ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişimin hemen ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılara telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de değişim sonrasında ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Şırnak

Huawei telefonların ekran değişimlerinde her zaman uygun fiyatlı çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, orijinale en yakın huawei ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca değişim ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Teknik servisimizce ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde ise ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi