Sony Batarya Değişimi

Sony cep telefonlarınızın bataryalarınızın değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız Kadıköy Cep Dünyası sizleri beklemektedir. Sony batarya değişimi için bizi tercih ederseniz Google Haritalar’da hakkında en çok olumlu görüş yazılan teknik servisle çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca bataryanızın değişimine tanık olabilirsiniz.

Bizi tercih ederek garantili değişim hizmeti alabilir ve işlemler sizin yanınızda yapıldığı için bilgilerim çalınır mı veya kopyalanır mı sorularından kurtulursunuz. Ayrıca işlem garantisi veren servisle çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sony Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Sony batarya değişiminde en önemli detay değiştirilen batarya yerine hangi bataryanın takılacağıdır. Bu nedenle servis personelimiz öncelikle Sony telefonun model belirlemesini yapar ve ardından değişimi gerçekleştirmeye başlar. Batarya değişimi Sony telefonun arka kapağı düzgün bir şekilde çıkarılarak başlar. Kapağı çıkarılan telefonda ikinci aşamada batarya çıkarılır.

Bataryanın çıkarılması esnasında batarya yuvasına herhangi bir zarar verilmez. Çıkarılan eski batarya yerine yenisi doğru yönde takılır ve telefonun arka kapağı düzgün bir şekilde kapatılır. Değişim bataryalar konusunda uzmanlık kazanan ekibimiz tarafından yapıldığı ve telefona uygun batarya takıldığı için herhangi bir sorun yaşanmaz. Ancak sorunlara karşılık bataryaya 6 ay garanti verilir. Telefonu batarya değişiminin ardından açarak çalışmada herhangi bir problemin olup olmadığını kontrol ediyor ve sonrasında servis ücretimizi talep ediyoruz. Sony bataryaların değişimlerinin yapılabilmesi adına 7 gün hizmet veriyoruz.

Sony Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Sony cep telefonları modele bağlı olarak farklı özelliklere sahip bataryaları kullanırlar. Telefonun çalışmasını sağlayan bataryalar belirli kullanım süresine sahip olan telefon parçalarıdır. Kullanım süresinin bitmesiyle doğru orantılı olarak cep telefonlarında bazı sorunlar yaşanmaya başlar. Bu sorunların ortaya çıkması bataryanızın değiştirilmesinin gerekliliğini ortaya koyar.

Bu sorunlardan en yaygın karşılaşılanları şunlardır;

  • Telefonunuzda işlem yaparken donma sorunu yaşamaya başladıysanız
  • İşlem yaparken telefonunuzda kapanma sorunları görüyorsanız
  • Telefonunuzu gün içinde birkaç kere şarj etmeye başladıysanız
  • Telefonunuzun batarya bölümünde şişkinlik görüyorsanız
  • Bataryanız çok fazla ısınıyorsa

Sorunların herhangi biriyle sıkça karşılaşmaya başladıysanız sorununuzun büyümemesi adına teknik servisimize gelmeli veya telefonunuzu göndermelisiniz.

Sony Batarya Değişimi

Sony Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Sony telefonlarınızda bataryalarınızın eskimesi ve kullanım miadının dolması çeşitli sıkıntıları beraberinde getirir. Bu sıkıntılardan kurtulmak için uygun fiyatlı batarya değişimi yapan servisimizi tercih edebilirsiniz. Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalığı ile uygun fiyatlı ancak kaliteli bataryalara sahip olabilirsiniz.

Batarya değişim fiyatlarımızda Sony telefon modelleri dikkate alınır. Bu nedenle modelden modele fiyatlar farklılık gösterir. Ancak ortalama olarak 100-250 TL batarya değişim fiyatımız vardır. Telefonunuz için ödeyeceğiniz net fiyatı bilerek servise gelmek isterseniz 0216 338 37 72 numaramızdan yararlanabilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Batarya değişimi ustalık gerektiren bir iştir. Bu nedenle Kadıköy Cep Dünyası’nda değişim işlemi bu alanda uzman olan personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Personelimiz bu konuda deneyime sahip olduğu için eski bataryanın yeni Sony batarya ile değiştirilmesi uzun süre almaz. Yaklaşık olarak 30-1 saat aralığında değişim tamamlanır ve telefon çalışır durumda size teslim edilir.

Telefonlarınızı bizzat Kadıköy’e servisimize getirerek değişimin yapılmasını bekleyebilirsiniz. Değişim sizin yanınızda yapılır. Bu sayede değişim esnasında bilgilerinizin kopyalanması gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Telefonunuzun bataryasının değişimi için kargo ile gönderimde yapabilirsiniz. Bu durumda 3 iş günü içerisinde yeni bataryaya sahip telefonunuzu kargo aracılığıyla teslim alabilirsiniz.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Sony cihazlarınızın batarya değişimi esnasında telefonda yer alan bilgilerinizin hiç birisi silinmez. Çünkü yapılan işlem bataryayla alakalıdır ve telefonun hafızasına dokunulmaz. Ekibimiz batarya değişimi sonrasında telefona format atmadığı için telefonu ekibimize teslim ederken telefonunuzda bulunan bilgilerin tamamı aynen kalacaktır.

Değiştirilen Sony Telefon Bataryaları Garantili Mi?

Kadıköy Cep Dünyası’nda değiştirilen tüm bataryalar garantilidir. Sony bataryalar için uygulanan garanti süresi ise 6 aydır.

Batarya Değişimini Yaptırmazsak Ne Olur?

Ömrünü tamamlayan bataryaları mutlaka değiştirmeniz gerekir. Aksi takdirde bataryanız fazla ısınma yapacağından telefonunuzda ekran sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca bataryanın aşırı ısınması kaynaklı batarya patlamalarıyla karşılaşabilirsiniz.

Sony Batarya Değişimlerinde Bilgiler Kopyalanır Mı?

Sony batarya değişimlerinde bilgileriniz kesinlikle kopyalanmaz. Batarya değişiminde sadece eski bataryanın yenisiyle değişimi gerçekleştirilir. Bilgilere dokunulmaz ve değişim sizin yanınızda yapıldığı için bilgilerinizin kopyalanıp kopyalanmadığını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi