Sony Xperia XA1 Ekran Değişimi 329 TL

Sony Xperia XA1 Plus ekran değişimi konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda telefonlarda yaşanan tüm arızalarda sizlere kaliteli hizmetler ile yardımcı olur. Akıllı telefonlarda her yıl yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkan ekranlar, telefonların en önemli donanım parçalarından biri haline gelmektedir. Bu nedenle pek çok kullanıcının ekranlar konusunda hassas olduğunu ve en küçük bir ayrıntıya dahi önem verdiklerini söylemek mümkündür. Akılı telefon ekranlarında zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak sorunlar meydana gelir. Kırılan ya da çatlayan ekranların yanı sıra dokunmatik panelinde birtakım sorunların yaşandığı telefonlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu tür durumlarda sony xperia xa1 ekran değişimi ile ilgili kaliteli hizmetler sunan firmamız, sizler için komple ekran değişimi ile profesyonel çözümler sunar. Yani telefon servisimi ile yapılan ekran değişimlerinde iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçalar aynı anda değiştirilir.

Sony Xperia XA1 Plus ekran değişimi ile ilgili siz de hızlı ve profesyonel hizmetler almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur. Çünkü telefon servisimiz, sony xa1 ultra ekran değişimi hizmetlerini sizler için farklı aşamalarda gerçekleştirmektedir. Bizimle isterseniz kendi adresinizde isterseniz de kargo ile ekran değişimi yapabilirsiniz. Müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri almak için yapmanız gereken hemen bizi aramak ve adresinizi belirterek çalışma arkadaşlarımızın en kısa süre içerisinde bulunduğunu konumda olmasını sağlamaktır. Bunun yanında telefonlarınızı bize kargo ile de gönderebilir ve kargonun bize ulaşmasının ardından aynı gün ekran değişimi yapılan telefonunuzu kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi hizmetlerinde her zaman profesyonel bir yardım alınması gerekir. Bu şekilde telefonlar için en önemli bir donanım olan ekranlar riske atılmamış olur. Telefon servisimizde ekran değişimleri konusunda uzman ve deneyimli personeller görev alır. Ayrıca ekran değişimi yapılan telefonlarda yer bilgiler asla silinmez ve telefonlar değişim aşamasında hiçbir şekilde sıfırlanmaz. Bu yüzden her zaman için bize güvenebilirsiniz. Şimdi, firmamız bünyesinde gerçekleştirilen ekran değişimi hizmetleri nasıldır? Daha yakından göz atalım.

  • Sony Xperia telefon modellerinde yapılan ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde tamamlanır.
  • Ayrıca ekran değişimi yapılırken başarılı sonuçlar elde edilmesi ve herhangi bir sorun yaşanmaması adına her zaman alanında uzman ve deneyimli ekip ile hizmet verilir.
  • Bunun yanında firmamızda 6 ay süre ile parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Sony telefonlar ekran değişimi öncesi ya da değişim yapıldığı sırada hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve içindeki bilgiler kesinlikle silinmez. Bu konuda servisimizde oldukça özenli bir işçilik söz konusudur.
  • Yeni ekranın takılması ile ilk olarak yapılan ekranın çeşitli testler ve kontrollerden geçirilmesi olmaktadır. Eğer yeni ekran testlerden ve kontrollerden başarı ile geçerse ekranı değişine telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Telefon servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde daima orijinale en yakın ekran seçenekleri kullanır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler müşterilerin gözü önünde yapılır ve akılda şüphe bırakacak hiçbir işleme mahal verilmez.
  • Telefon servisimizde sunulan önemli hizmetlerden biri de kargo ile ekran değişimi olmaktadır. Yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde tamamlanan bu süreç, kargonun servisimize ulaşması ardından aynı gün ekran değişimi yapılarak yine kargo yolu ile telefonlar müşterilerin adresine geri gönderilir.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Hizmetlerinde En Doğru Adres

Ekran değişimlerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için daima hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Ayrıca alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet verir. Uzman teknisyenleri ile ekran değişimlerinde sorunsuz bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda son sistem ekipmanlar ile çalışmalarını sürdürür. Bunların yanı sıra servisimizde 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulmaktadır. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler müşterilerin gözü önünde yapılır. Bu şekilde yapılan tüm işlemleri müşterilerimizin de görme şansı olur. Eğer siz de uygun fiyat aralıklarının yanı sıra ekran değişimi hizmetlerinde kalite arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve siz müşterilerimiz için hızlı ve kaliteli çözümler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi