Tamir işlemi neden göz önünde yapılmalı? 

göz önünde ekran değişimi

Telefon tamiriniz için teknik servis seçerken dikkat etmeniz gerek noktalardan bir tanesini daha işleyeceğiz. Telefon tamircilerinin tamamına yakının tamir işlemleri için ya bir teknik odası ya da gizli bir bölmesi mevcuttur. Telefon tamirini ve değişim işlemini burada gerçekleştirirler. 

Böylesi durumlar tamircinin niyetinden bağımsız olarak, müşteri açısından bir şüphe oluşturmakta. Telefonumun diğer parçalarını, yan sanayi parçalarıyla değiştiriyorlar mı? Gibi. Bu şüphenin çoğu zaman karşılığı da bulunmakta. Öyleki, Şikayet Var gibi şikayet platformlarına ya da teknik servislerin google üzerindeki yorumlara baktığınızda telefon parçalarının çalındığına dair yorumlar görürsünüz. Haliyle böylesi gizli çalışma müşteriler açısından tercih edilme sebebi olmamalı. 

Göz önünde nasıl yapılır? 

Eğer müşteri birebir servise geldiyse, tüm işlemleri canlı olarak izleme şansı vardır. Tamircinin yaptığı tüm işlemleri takip edebilir, tamirci tarafından da her işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Göz önünde telefon tamiri ya da ekran değişimi yapan firmaların, müşterilerini beklettiği salon aynı zamanda teknik odasıdır. Kimi zaman cam bir bölme ile kimi zaman ise cam olmadan, telefon tamiri yaptıkları masayı sizler de takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi