Telefon Bataryası Neden Şişer?

Telefon bataryası neden şişer sorusunun yanıtını arayan kişiler, birçok farklı madde ile karşılaşabilmektedir. Telefonların bataryaları çıkabilir bir düzeneğe sahip olsa da bazı akıllı telefonlarda olduğu gibi sabit durumda olsa da şişebilmektedir. Telefonların bataryalarında yaşanan şişme sorunu;

  • Telefonların çok uzun süre şarjda kalması,
  • Telefonların şarj edilirken gereğinden fazla soğuk ya da sıcak bir ortamda olması,
  • Ucuz şar cihazlarının kullanımı,
  • Şarj anında elektrik kesintisi ile birlikte oluşan kısa devreler,
  • Cihazın kullanım sırasında çok fazla ısınmasına rağmen kullanıma devem edilmesi gibi durumlarda gerçekleşmektedir.

Bu hataları gerçekleştiren kişiler, telefonlarına çok ciddi zararlar verebilmektedir. Telefonlarda yaşanabilen en ciddi sorunlardan birisi olan batarya şişmesi probleminde kullanıcıların firmamıza ulaşması gerekmektedir.

Telefon Bataryası Şiştiğinde Ne Yapılmalı?

Telefon bataryası neden şişer sorusunun yanıtını bulan kişiler, sonrasında çözüm için en doğru adımların neler olduğunu araştırmaya başlamaktadır. Bu işlemde bataryaların kullanımına devam edilmemesi gerekmektedir. Bataryaların telefondan çıkarılması oldukça yanlış bir hamle olacaktır. Bunun yanı sıra arkası acımayan ve bataryası çıkmayan telefonlarda bu sorun yaşandığında direkt olarak firmamızı aramak en doğru tercih olacaktır.

Firmamız bu sorunla gelen kullanıcılarının telefonları incelenerek onarım işlemlerine başlanmaktadır. Bu durum ile karşı karşıya kalındığında bataryaların değiştirilmesi gerekir. Ancak burada önemli olan, telefonun diğer aksamlarının zarar görmeden bataryanın çıkarılmasıdır. Bunun sağlanabilmesi için de uzman kişiler tarafından gerekli onarımın başlatılması önem arz etmektedir.

Telefon Bataryası Şişen Müşterilerin Ayağına Gidiyoruz

Telefonlarında sorun olan ancak bu sorunların ortadan kalkması için telefonlarını bizlere ulaştıramayan kişilere özel hizmetler sunuyoruz. İstanbul’da kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden firmamız, bizlerle iletişim kuran müşterilerinin ayağına kadar giderek cep telefonlarının tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Telefonlarının bataryaları şişen kişiler, bizlere farklı bir telefondan ulaşarak taleplerini iletmelidir.

Bunun hemen sonrasında yola çıkan ekiplerimiz çok kısa bir süre içerisinde adreslerinizde olacaktır. Bunun sonrasında uzman çalışanlarımız tarafından yerinde onarım işlemine başlanmaktadır. Batarya şişmesi sorunu firmamız tarafından rahatlıkla yapılırken telefonların sizlerden alınarak onarım merkezlerimize getirilmesine de gerek olmamaktadır. Birkaç dakikanın sonunda müşterilerimiz telefonlarını kullanmaya başlayabilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi