Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor?

Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor sorunu, son dönemde çok sayıda akıllı telefon kullanıcısının başına geliyor. Akıllı telefonların markaları değişse de bu sorun, her marka için sıklıkla görülen problemler arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından kolaylıkla onarılabilen bu durumun anlaşılabilmesi kullanıcılar için çok basit oluyor.

Akıllı telefon kullanıcıları, telefonlarının açık olduğundan emin olmasına rağmen hangi tuşa basarlarsa bassınlar siyah bir ekrana bakmaya devam ediyorlarsa bu sorunu gözlemlemiş oluyorlar. Sorunun bu olduğunu anlayan kişilerin, kısa süre içerisinde telefonlarını firmamıza getirmeleri ve hemen onarımlarına başlanması gerekiyor. Kendi çabaları ile gerçekleştirecekleri işlemler, sorunun büyümesine ve maliyetin artmasına sebep olabiliyor.

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor Sorununu Nasıl Onarıyoruz?

Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor sorunu olan bir telefon bizlere ulaştığında sürekli olarak uyguladığımız belirli aşamalar yer alıyor. Bu aşamalar sayesinde telefonlardaki bu sorun kısa süre içerisinde ortadan kaldırılabiliyor.

  • Firmamıza bu sorun ile getirilen akıllı telefonlar ilk olarak şarj edilerek sorunun kaynağı aranmaya başlıyor.
  • Bu soruna sebep olabilecek birkaç farklı etmen varken bunların tamamı değerlendirilerek telefonlardaki sorunun kaynağını tespit ediyoruz.
  • Çok kısa sürede sorunlu olan parçanın onarılması ya da değiştirilme işlemlerinin gerçekleştiriyoruz.
  • Telefonları başlatıp sorunun çözüldüğünden emin olduktan sonra telefonları sizlere teslim ediyoruz.

İstanbul’un Her Noktasına Telefon Onarım Hizmeti

Telefonları bozulan kişiler, uzun yıllardır telefonlarını onarım için yetkili firmalara götürüyorlar. Bunun için zaman ayırmakta zorluk çeken kişiler, en iyi firmalardan hizmet almak yerine kendilerine en yakın firmaya giderek telefonlarındaki arızaları belirtiyorlar. Telefon onarımlarında güvenilirlik çok büyük önem taşırken firmamız gibi her gün yüzlerce müşterisi ile ilgilenen firmalara başvuruların yapılması gerekiyor.

Bu konuda müşterilerine yardımcı olmak isteyen firmamız, İstanbul’un her noktasından bizleri arayarak onarım işlemi için talepte bulunan kişilerin ayağına kadar gidiyor. Telefonlarında arızalar yaşayan kişilerin yanına gelen ekiplerimiz, hemen telefonların onarımı için orada işlemlere başlıyor. Telefonların çalışmasına rağmen ekranlarının gelmeme sorununu, ekiplerimiz sizlerin gözü önünde hemen onararak telefonları sizlere teslim ediyor. Bu işlem için 15 dakika gibi kısa bir süre yeterli oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi