Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Aslında herkesin merak ettiği sorunlarında ekran değişimi süresi gelir. Ekran değişimleri genel olarak saatler ya da dakikalar içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. Böyle bir durumda ise karşımıza çıkan asıl soru ekran değişimi kaç saat sürer? Olması gerekir. Çünkü değişimi yapacak olan firmanın elinde ilgili modele ait ekran varsa değişim yoğunluk olmadığı durumlarda 20 dakika içerisinde sonuca ulaştırılmakta ve müşterinin kendisine teslim edilmektedir. Ancak aksi durumların yaşanması da söz konusudur. Değişimi yapacak firmanın elinde ilgili model konusunda ekran yoksa ve yeni ekranın tedarik edilmesi gerekiyorsa bu durumda ekran değişimi birkaç gün sürebilir.

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Sorusuna cevap arayacağımız bu yazımızda, sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar karşısında ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ekran değişimleri çoğu zaman akıllı telefon modellerinin çeşitli nedenlere bağlı olarak ekranlarında yaşanan arızalar sonucunda gerekli görülmektedir. Darbe ya da düşme gibi nedenler ile telefon ekranlarında birtakım sıkıntılar meydana gelir ve böyle durumlar karşısında kalıcı bir özüm üretmenin en akılcı yolu ekran değişi yaptırmaktır. Çünkü ekran değişimi sonrasında telefonların ekranları eski haline geri döner ve yaşanan sorun ortadan kaldırılmış olur. Şimdi, ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır? sorusuna daha detaylı cevaplar vermeye çalışalım.

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Genel olacak bakacak olursak ekran değişimi titiz ve hassas bir çalışma gerektiren uygulamadır. Bu nedenle ekran çatlaması ya da kırılması gibi durumlarda ihtiyaç duyulan bu uygulama, her zaman deneyimli ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Akıllı telefon ekranlarında sıkça yaşanan bu sorun aynı zamanda ekranların kullanılmaz hale gelmesine neden olduğu için bir an önce değişim yapılması ve ekranın normale döndürülmesi gerekir. Şimdi firmalar tarafından sunulan ekran değişimleri nasıl yapılır ve değişimler sırasında nasıl hizmetler sunulu daha yakından göz atalım.

  • Genel olarak ekran değişimleri ortalama 20 dakika zaman alır. Bu durumun yoğunluk olması halinde 2 saate kadar uzaması da mümkündür.
  • Ekran değişimlerinde firmalar genelde orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri sunar.
  • Bunların yanında firmalar parça ve işçilik garantili hizmetler verir ve bu şekilde müşterilerini güvence altına alır.
  • Ekran değişimlerinde önemli olan bir konuda profesyonel çalışmalardır. Bu yüzden alanında uzman personeller ve deneyimli bir kadro ile ekran değişimi yapılır.
  • Hızlı ve güvenilir çözümler de yine firmaların ekran değişimleri sırasında sunduğu önemli hizmetler arasında yer alır.
  • Ekran değişimi öncesi ve sonrası telefonlar sıfırlanmaz ve format atılmaz. Bu şekilde içindeki bilgiler her zaman güvendedir.
  • Ekran değişiminin yapılması ile birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Ekranın tam olarak çalıştığından emin olunarak teslimat yapılır.
  • Değişim sonrası kırılmaz cam koruyucu da yine firmaların müşterilerini benzer sorunlara karşı koruduğu bir hizmet olarak ön plana çıkar.

Telefon Ekran Değişimi Garantiye Girer Mi?

Ekran değişimlerinde garanti kapsamında işlem yapmak için öncelikle bazı püf noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bunların başında ise hatanın kullanıcı kaynaklı olup olmadığı gelir. Çünkü ücretsiz ekran değişimi hizmeti almak için yaşanan ekranda yaşanan sorunun kullanıcı kaynaklı olmaması gerekir. Ancak kullanıcı kaynaklı sorunlarda ekran sorunları garanti kapsamında değerlendirilmez ve bu nedenle değişimler ücretli bir şekilde yapılır. Telefonlarda ekran değişimleri için garanti kapsamının bu şekilde değerlendirilmesinde fayda vardır.

Telefon Ekran Değişimi İçin Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Firmamız siz değerli müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Kullandığınız telefon ne marka olursa olsun hemen firmamıza gelebilir ve bizimle profesyonel çözümlere ortak olabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimleri firmamız bünyesinde yer alan konusunda uzman ekip ile gerçekleştirilir. Böylece değişim esnasında telefonlarınızın diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar verilmez ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılarak sorunsuz bir hizmet gerçekleştirilmiş olur. Parça ve işçilik garantili hizmetler de yine firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklar arasında yer alır. Bizimle ekran değişimi yaptırmanız halinde belirli bir süre parça ve işçilik garantisi alır ve güvence altında bir hizmet almış olursunuz. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için hemen firmamıza gelebilir ya da müşteri adresinde ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi