Telefon Ekranı Yaptırma Fiyatları

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile en çok sorun yaşanan kısmı ekranlarıdır. Olası bir kaza sonucu ortaya çıkan ekran problemleri genelde bizi kırık, çatlak ya da dokunmatik panel arızaları ile karşı karşıya bırakır. Hal böyle olunca akla ilk gelen telefon ekran fiyatları olmaktadır. Fiyatlar her telefon modeline göre değişiklik gösterir. Bu nedenle tüm telefonların ekran fiyatları için net bilgiler vermek doğru olmaz.

Telefon ekranı yaptırma fiyatları genelde yapılan parçanın değişimine göre de farklılık gösterir. Yani sadece ön cam değişimi ya da iç ekran kırılması gibi durumlarda fiyat komple ekran değişimi ile aynı değildir. Böyle bir durumda hangi parçanın tam olarak ne kadar değiştirildiği bilinmeli ve buna göre fiyat belirlemesi yapılması gerekir.

Telefon Ekran Tamiri Fiyatları

Akıllı telefonların ekran tamirleri konusunda net fiyat bilgisi vermek çoğu zaman zordur. Çünkü fiyata etki eden çeşitli değişkenler vardır. Bunlar arasında telefonun modeli olabileceği gibi değişimi yapılan kısım ya da ekran değişiminde alınan hizmetler de olabilmektedir. Şimdi, telefon ekran değişimi fiyatı hangi etkenler dahilinde değişiklik gösterir? bunlara bakalım.

  • Telefonun modeli
  • Telefonda değiştirilen parça
  • Ekranın orijinal olup olmaması
  • Ekran değişimi sonrası garanti hizmeti
  • Sadece dokunmatik değişimi yapılması
  • Ekran değişimi yapan firmanın hizmet kalitesi

Yukarıda yer alan tüm etkenler telefon ekran tamiri fiyatları konusunda değişiklik yaşanmasına neden olur. Böyle bir durumda öncelikle ekran değişimi yapılacak telefonun başta modelinin daha sonra ise fiyata etki eden diğer değişkenlerin saptanması gerekir.

Siz de firmamızda gelerek ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve titiz bir çalışma örneği görebilir ve bunun yanında profesyonel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Ucuz telefon ekran tamiri için hemen firmamız ile iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman personellerimiz ve son sistem ekipmanlarımız ile yardımcı olalım. Aynı zamanda firmamızın ekran değişimi sonrasında parça ve işçilik garantili hizmetler sunduğunu da belirtmek isteriz. Ayrıcalıklı bir ekran değişimi için yapmanız gereken daha fazla zaman kaybetmeden firmamıza gelmek ve bizimle kaliteli hizmetler içerisinde yer almaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi