Telefon Ekranının Kırılmaması İçin Önlemler

Telefon ekranının kırılmaması için önlemler alarak ekranlarını korumak isteyen kişiler, bunda son derece başarılı olabilirler. Ekranların kırılması durumunda telefonların kullanımı çok mümkün olamayacağından ve bunun yanında ekranların onarım fiyatları oldukça yüksek olduğundan insanların dikkat etmesi gerekmektedir.

Bunun için koruyucu camların kullanılması oldukça önemlidir. Ayrıca deri kılıflar da düştüğünde belirli bir yükseklik oluşturduğu için ekranların aldığı hasarı azaltmaktadır. Bunun yanı sıra ekranlarını sıklıkla temizleyen kişiler de ekranlarını korumuş olacaklardır. Aksi halde üzerinde yer alan maddeler, ekranı çok daha hassas bir hale getirebilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda da ekranlar daha kolay bir şekilde kırılmaktadır.

Telefon Ekranı Hangi Durumlarda Kırılmaktadır?

Telefon ekranının kırılmaması için önlemler alınmadığında ekranlarda kırılmalar yaşanabilmektedir. Ekranları kırılan kişilerin onarım için firmamıza başvuruda bulunarak ekranlarını değiştirmesi gerekmektedir. Bu sorunu yaşamamak isteyen kişilerin son derece dikkatli bir şekilde telefonlarını kullanması gerekmektedir. Telefonlar;

  • Sert bir zemine düşürüldüğünde,
  • Etrafa sıcaklık yayan ısıtıcıların yakınında çok fazla durduğunda,
  • Batarya şişme sorunu yaşadığında,
  • Çok soğuk bir ortamda unutulduğunda,
  • Ağır bir darbe aldığında ekranları kırılabilmektedir.

Telefonlarda gerekli korumalar bulunmuyorsa bu etmenlerin tamamı ekranların kırılmasına sebep olabilmektedir. Bu sebeple de kullanım aşamasında çok dikkatli olmakta fayda görülmektedir. Aksi halde firmamıza ulaştırılan telefonların ekranlarının değiştirilmesi gerekmektedir. Telefonlarda en maliyetli kısımlar ekran olduğu için insanlar ödeme aşamasında büyük zorluklar yaşayabilmektedir.

İstanbul’un Her Noktasında Kırılan Ekranların Değiştirilmesi

Yoğun iş temposu sırasında akıllı telefonlar aktif bir şekilde kullanılıyor. Bu süreçte sürekli olarak ellerde taşınan telefonların düşmesi durumunda ekranlarında kırılmalar görülebiliyor. Ancak iş temposunun içerisinde telefonlarını yaptırma imkânı bulamayan kişiler varsa bu kişilerin firmamız ile iletişime geçmesi gerekiyor.

İstanbul’un her noktasına hizmet veren ekiplerimiz, gelen taleplere göre müşterilerin yanına gidiyor. Ekipmanlarımızla beraber sizlerin yanınıza geldiğimizde telefonlarını teslim alarak ekran değişikliklerini anında gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerin tamamı sizler tarafından izlenirken kısa bir süre içerisinde tamamlanabiliyor. Firmamız, telefon ekranının kırılması durumunda oldukça kaliteli ekranları telefonlarınıza takıyor. Bunun sonrasında bulunduğunuz konumdan ayrılmadan telefonlarınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir