Telefon Numaramı Nasıl Gizlerim?

Telefon Numaramı Nasıl Gizlerim; Özellikle akıllı telefon kullananlar için numara gizleme isteği oldukça hat safhadadır. Arama yaptığında karşı tarafın numarasını görmesini istemediği bir kişi çeşitli yollar ile numarasını gizlemeye çalışır. Peki, günümüzde en çok kullanılan numara gizleme yöntemi nedir ve nasıl yapılır? Şimdi, sizlere tüm operatörlerde geçerli olan ve genelde numara gizleme vodafone, Türkcell ve Türk Telekom şeklinde yapılan aramaların cevaplarını vermeye çalışalım.

Arama Yaparken Numaramı Nasıl Gizlerim?

Telefon numaramı nasıl gizlerim? sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda sizlere öncelikle en kolay yöntemden bahsetmek istiyoruz. Eğer arama yaptığınız sırada telefon numaram gözükmesin diyorsanız, yapmanız gereken aradığınız numaranın başına #31# tuşlamasını yapmak ve bunun ardından arayacağınız numarayı yazmaktır. Bu şekilde numaranızı gizleyebilir ve karşı tarafın görmesini engelleyebilirsiniz.

Telefondan Numara Gizleme

Siz de kullandığınız telefondan numara gizleme yapmak istiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken telefonunuzun ayarlar kısmına girmektir. Buradan yapacağınız ayar ile numaranız her aramada gizli kalır ve karşı taraftan gözükmez. Şimdi bunu nasıl yapabileceğinize bakalım.

  • Birinci adım olarak telefonunuzdan Ayarlar kısmına girin.
  • Daha sonra buradan Telefon sekmesini bulun ve giriş yapın.
  • Daha sonra ise telefon sekmesi içerisinde numara gizleme ve açma seçeneğini bulun.
  • Daha önceden telefon numaranız gözüküyor ise bir kez bu seçeneğe tıklamanız ile artık numaranız gözükmeyecektir.

Diğer yandan isterseniz, kullandığınız operatörün online işlem merkezine de girerek numara gizleme yapabilirsiniz. Numara gizleme Türk Telekom, Vodafone ve Türkcell için geçerli olan bir uygulamadır. Bu nedenle hangi operatörü kullanırsanız kullanın bu işlemi kolaylıkla yapabilir ve arama yaparken numaranızın gözükmesini engelleyebilirsiniz.

Bunların dışında sizlere her konuda yardımcı olan firmamız, telefonlarda meydana gelen arızaların onarım ve tamirinde uzmandır. Eğer numara gizleme ya da benzeri sorunları kendi imkanlarınız ile halledemezseniz, yapmanız gereken hemen firmamıza gelmek ve sizlere yardımcı olmamızı sağlamaktır. Firmamız her zaman konusunda uzman personelleri ile hizmet verir ve bunun yanında kaliteden ödün vermeden çalışır. Siz de bu imkanlardan faydalanmak ve profesyonel çözümler elde etmek için hemen bize gelin ve sonuçları yakından görün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi