Telefona Su Kaçtı Ne Yapmalıyım?

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım sorusunun cevabı, insanlar arasında en çok merak edilen konulardan birisi olarak gösterilmektedir. Yüksek fiyatlar ödenerek satın alınan telefonlara su kaçması durumunda çok büyük zararlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple de kullanıcılar su ile temas eden telefonları üzerinde belirli işlemleri uygulamalıdır.

İlk olarak telefonların su ile teması olabilecek en kısa sürede kesilmelidir. Hemen ardından telefonlarını kapatması gereken kullanıcıların, bir havlu ya da bez yardımıyla telefonlarını kuruladıktan sonra bizlere ulaşması gerekmektedir. Firmamız, her gün telefonuna su kaçmasına engele olamayan müşterilerin sorunlarını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Telefona Su Kaçması Durumunda Onarımlar Nasıl Gerçekleşmektedir?

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım diye sorular sormaya başlayan kişiler, kendi üzerlerine düşen görevleri tamamladıktan sonra bizlerle iletişime geçmelidir. Firmamız, telefonlara su kaçması durumunda hemen onarım işlemlerine başlayabilmektedir. Belirli aşamalardan oluşan bu işlemler, sistemli bir şekilde gerçekleştirilirken telefonların zarar görmemesi sağlanmaktadır.

  • Telefon ile suyun hangi şekilde temas ettiği öğrenilmektedir.
  • Telefonun tüm parçaları nizami bir şekilde sökülmeye başlanmaktadır.
  • Sökülen parçaların tamamı belirli bir düzen içerisinde dizilmektedir.
  • Olabildiğince parçalara ayrılan telefonlar kurutulmaya başlanmaktadır.
  • Kurutma aşamasında kullanılan özel cihazlar ve jeller sayesinde telefonların hiçbir zarar görmemesi sağlanmaktadır.
  • İçerisine nüfus eden su arıtılan telefonların bir süre kadar sudan tamamen kurtulması için özel bir alanda bekletilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir.
  • Gerekli onarım işlemleri uygulanan telefonların tüm aksamlarının çalıştığı kontrol edilmektedir.
  • Kontrolleri tamamlanan telefonlar müşterilerimize teslim edilmektedir.

Gerçekleştirilen bu işlemler sayesinde sorunlar çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacaktır. Böylece, yüksek fiyatlara alınan telefonlar su ile temas ettiğinde kullanılmaz hale gelmeden önce müdahale edilmiş olmaktadır.

Türkiye’nin Her Noktasına Onarım Hizmeti

Firmamız tarafından gerçekleştirilen onarım işlemleri hem çok başarılı olurken hem de uygun fiyatlarda gerçekleşmektedir. Bu sebeple de Türkiye’nin her noktasından insanlar telefonlarını bizlerin onarmasını talep edebilirler. Bu taleplerle telefonlarını bizlere gönderen kişiler, onarım işlemlerini canlı olarak takip edebilmektedir. Canlı yayınlarda telefona su kaçma problemi net bir şekilde çözülürken kullanıcılara telefonları geri kargolanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir