Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir; Aslında herkesin merak ettiği ve uğrunda büyük çabalar sarf ettiği sorunlardan biridir. Telefonlarda ya da isteyerek silinen dosyalar ve fotoğraflar, zaman zaman kullanıcılar tarafından geri getirilmek istenir. Hatta bazen oldukça önemli bir dosya ya da fotoğrafın silinmesi dosyaların geri getirilebilmesi açısından büyük bir önem taşır. Böyle bir durum karşısında ise herkesin sorduğu soru telefondan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim olmaktadır. Peki, telefonlarda silinen dosyalar, fotoğraflar ya da videolar geri getirilebilir mi? daha yakından inceleyelim.

Telefondan Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Telefondan önemli dosyalar nasıl geri getirilir? herkesin cevabını merak ettiği sorular arasında yer alır. Telefonlarda silinmiş ya da önemli dosyaların geri getirilmesinde genellikle farklı yöntemler kullanılır ve bunlar arasında öne çıkan yöntemlerin başında 3. parti uygulamalar gelir. Bu alanda profesyonel yazılımlar ile silinen dosyaları geri getirmek mümkündür. O halde şimdi, telefondan silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır? detayları ile birlikte göz atmaya çalışalım.

  • İlk olarak 7 Data Recovery programını bilgisayarınıza indirin ve kurun.
  • Daha sonra hemen programı açmayın.
  • Programı açmadan önce telefondan “Ayarlar” kısmına girin. Burada “Geliştirici seçenekleri” sekmesine tıklayın ve “USB Hata Ayıklama Modu”nu aktifleştirin.
  • Hata ayıklama modunu aktif hale getirdikten sonra programı açın.
  • Karşınıza çıkan ekranda telefonunuz için en uygun seçeneği seçin.
  • Seçimi yapmanızın ardından bilgisayarda telefon sürücüsünün yer aldığı bir ekran çıkacaktır.
  • Sürücü seçimi yapıldıktan sonra bilgisayar ekranında kurtarılmak istenen klasörler listelenir. Uygun alanın da seçilmesinden sonra kurtarma işlemi başlatılır.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirmek İçin Bizi Tercih Edin!

Eğer siz de telefonunuzda sildiğiniz dosyaları geri getirme işlemini kendi imkanlarınız ile yapamıyorsanız, sektörün önde gelen telefon servislerinden biri olarak sizlere her konuda hizmet vermekte ve yaşadığınız sorunlara profesyonel çözümler getirmekteyiz. Siz de hemen bizimle iletişime geçebilir ve firmamıza kadar gelerek telefonda veri kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle silinen tüm dosyalarınızı oldukça kısa bir süre içerisinde geri getirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi