Telefonum Kapandı Açılmıyor Şarj Olmuyor Samsung

Samsung model telefonlarda ortaya çıkan bu sorun, telefonun hem şarj olmamasına hem de açılmamasına neden olur. Eğer siz de samsung telefon açılmıyor şarj olmuyor gibi çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalırsanız, öncelikle bu konuda ne yapmanız gerektiğini bilmeli ve bunun ardından öğrendiklerinizi cihaz üzerinde uygulamaya geçmelisiniz.

Telefonum kapandı açılmıyor şarj olmuyor Samsung modellerinde zaman zaman görülen sorunlar arasında yer alır. Sorunun özümü için çeşitli yolların denenmesi gerekir. Yani bazı çözüm yollarını deneyerek cihazı tekrar açmak mümkün olabilir. Şimdi, Samsung telefonun kapanması ve tekrar açılmaması halinde neler yapılabilir? bunlara bakalım.

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor ve Şarj Olmuyor Çözümü

Samsung telefonunuz kapandı ve açılmıyorsa, hatta bir de üzerine şarj olmuyorsa yaşadığınız sorunun çözümü için sizlere birtakım yöntemler sunmak istiyoruz. Siz de aşağıdaki yöntemleri deneyerek samsung telefon açılmıyor şarj olmuyor gibi sorunlarınız için çözüm üretebilirsiniz. Şimdi çözüm yöntemlerinin neler olduklarına daha yakından bakalım.

  • Telefonunuz kapandı ve şarj olmuyorsa öncelikle yapmanız gereken cihazla birlikte gelen şarj cihazını ve kablosunu kullanmanızdır. Hatta şarj aletinizin çalıştığından emin olmak için başka bir telefonda denemeniz tavsiye edilir.
  • Telefonda şarj cihazının bağlantı noktasında toz ya da tüy gibi dış etkenler varsa temizleyin.
  • Telefonunuzu şarja taktığınızda ekranda kırmızı ışık varsa batarya tamamen boşalmış anlamına gelir. Ancak kırmızı ışık yanıp sönüyorsa telefonun açılması için yeterli güç yok anlamı taşır. Böyle bir durumda en az 30 dakika kadar telefonun şarjda beklemesi gerekir.
  • Telefonun yeniden başlamasını sağlayan güç düğmesine 5 – 7 saniye kadar basılı tutun. Eğer yeniden başlatma simgesi ekran belirmezse telefonunuz kendiliğinden başlayana kadar güç düğmesine basılı tutmaya devam edin.

Yukarıda anlattığımız çözüm yollarını denemenize rağmen telefon hala açılmıyor ise farklı ve ciddi bir sorundan bahsetmek mümkündür. Bu nedenle telefon hiç açılmıyor android cihaz gibi sorunlar için hemen firmamıza gelin ve sizlere yaşadığınız sorunla ilgili profesyonel çözümler sunalım. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman personellerimiz tarafından sunulan çözümleri yakından görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi