Telefonum Yere Düştü Ekranda Çizgiler Oluştu

Telefonum yere düştü ekranda çizgiler oluştu diyen çok sayıda kişi bulunurken bu kişiler, çözümün nasıl olacağını merak etmektedir. Bu olumsuz durum gerçekleştiği takdirde kişilerin sakin olması ve ani kararlar almaması gerekmektedir. Acilen müdahale edilmesi gereken bir sorun değildir ve en yakın zamanda firmamıza telefonlarınızı teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Bunun sonrasında firmamızın uzman çalışanları, telefonlarınızı inceleyerek yere düşen telefonlardaki hasarı belirlemektedir. Telefonlar düştüğünde içerisinde yer alan akşamlardan birçoğunda sorun olabilmektedir. Ekranın düzgün bir şekilde görüntüleri aktarması için bulunan kısımda yaşanan sorunlar da ekranda çizgilerin oluşmasına sebep olabilmektedir. Sorunun çözülmesi için telefonun açılması ve parçaların incelenmesi gereklidir.

Telefon Yere Düştüğünde Ekranda Oluşan Çizgiler Nasıl Giderilir?

Telefonum yere düştü ekranda çizgiler oluştu diyerek firmamıza gelen müşterilerimizin telefonları hemen bakıma alınmaktadır. Kullanıcıların telefonlarda uygulanan işlemleri izleme fırsatları da bulunmaktadır. Telefonlarının onarımını izlemek için zamanı olan kişiler, firmamızda bir süre zaman geçirerek süreci takip edebilirler.

  • Yere düşen telefon açılarak ekran ile bağlantısı olan tüm parçalar sökülmektedir.
  • Bu parçalar üzerinde yapılan araştırmalar ile birlikte parçaların hangisinde sorunların bulunduğuna karar verilir.
  • Ekranda çizgiler oluşmasında hasar gören parçalar genelde belli olduğundan tespitler kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.
  • Bunun sonrasında sorun yaşanan parçaların tamir edilip edilmeyeceği kontrol edilir.
  • Tamir edilebilecek olan parçalar tamir edilerek telefondaki sorun çözülebilir.
  • Parçalar büyük hasar almışsa yerine yeni parçalar eklenerek sorunlar çözülecektir.

Gün içerisinde zamanı olan müşterilerimiz, bu süreci başından sonuna kadar takip ederek aldıkları hizmetten emin olabilmektedir.

İstanbul’un Her Noktasına Gelerek Ekrandaki Çizgileri Ortadan Kaldırıyoruz

Firmamız, İstanbul’da hizmetlerine devam ederken Türkiye’nin her yerinden onarım için gelen telefonları kabul etmektedir. Ancak İstanbul’da bulunan müşterilerimiz için ekstra özel hizmetlerimiz bulunur. Yoğun iş temposu içerisinde telefonlarını bizlere ulaştıramayan müşterilerimizin bizleri arayarak konumlarını belirtmeleri yeterli olacaktır.

Ekiplerimiz, en kısa sürede bulunduğunuz alana gelerek telefonlarınızı sizden teslim almaktadır. Yerinde onarım mümkünse telefonun yere düşmesi sonrası ekranda oluşan çizgiler hemen giderilmektedir. Sonrasında rahatça telefonlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir