Telefonumu Kargo Nasıl Ulaştırabilirim?

İLDIŞINDAN TELEFONUMU NASIL KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM

Ekran değişimi ve ekran tamiri başta olmak üzere tüm teknik işlemlerinizi Kadıköy Cep Dünyası’nda yapabilirsiniz. Kadıköy Cep Dünyası ismimizden de anlaşılacağı üzere İstanbul’da bulunmaktayız. Fakat İstanbul dışından tamir ve değişim işlemi yaptırmak isteyen müşterilerimizin de bize ulaşmaları ve diğer müşterilerimizin aldığı hizmet ile aynı kalitede hizmet alabilmesinin koşullarını yaratmaya çalışıyoruz. 

Kargo Gönderimi 

Cihazınızın tamiri için gerek il dışında olduğunuzdan gerekse İstanbul içi olmanıza rağmen uygun olmadığınızdan kargo ya da moto-kurye hizmetlerimizle cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz. Yurtiçi Kargo’da firmamızın kargo numarasını belirterek, cihazlarınızı güvenli bir biçimde bize iletebilirsiniz. Bununla beraber moto-kurye hizmeti için de telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak -mesafeye göre moto-kurye ücreti değişmek kaydıyla- cihazınızı moto-kurye ile gönderebilirsiniz. 

Kargo için Cihazımı Nasıl Paketlemeliyim? 

Cihazınızı kargolarken öncelikli olarak dikkatli olmalısınız, cihazınızı güvenli bir şekilde paketlemeli zaten arızalı olduğunu unutmamalı, böylesi durumlarda başına gelebilecek en ufak bir darbenin hızla başka sorunlara da yol açacağını unutmamalısınız. Bu yüzden kargo aracının ya da kargo şirketinin ihmali oluşabileceği ihtimaline karşı önleminizi muhakkak almalısınız. 

Ekran Değişimi İşlemini Canlı İzleyebilir Miyim? 

Ekran Değişimi işleminizi eğer cihazınızı, Kadıköy Cep Dünyası’na bizzat siz bırakmış iseniz, yaklaşık olarak 20 dakika süren ekran değişim işlemini teknik ekibimiz cihazınızda işlem yaparken sizler de bu süreci uzman arkadaşımızın yanında izlemeniz ve işlemler hakkında bilgi almanız ya da merak ettiklerinizi sormanız mümkündür. Böylelikle karşılıklı bir şeffaflık oluşturarak içinizin rahat olmasını sağlamaya çalışıyoruz. 

Cihazınızı kargo ya da moto-kurye ile gönderdiğiniz zaman da işleminizi sizlerin gözü önünde yapmaya çalışıyoruz. Şöyle ki; telefonunuz Kadıköy Cep Dünyası’na ulaştığı zaman–kargo takip sisteminden ulaşıp,ulaşmadığını ya da ne zaman ulaştığını sizler de öğrenebilirsiniz- sizleri arıyoruz. Cihazınızın elimize ulaştığını ve işlem görmeye hazır olduğunu beyan ediyoruz. Dilerseniz o an dilerseniz belirlediğiniz başka bir saatte de değişim işlemini yapıyor ve bunu canlı bağlantıyla sizlere yansıtıyoruz. Yani görüntülü bağlantı başladığı anda telefonuzu açıyor ve o andan itibaren telefonunuza gerekli işlemleri yapıyoruz. Böylelikle, Kadıköy Cep Dünyası’na gelememiş olmanıza rağmen göz önünde değişim olanağımızdan da mahrum olmamış oluyorsunuz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi