Telefonumun Ekranını Neden Değiştirmeliyim?

telefonumun ekranını neden değiştirmeliyim, kadıköy cep dünyası

Cep Telefonunuz ekranı kırılınca nerede değiştirmelisiniz ?

Cep telefonları son yüzyılda hayatımıza giren ve bir zaruriyet duruma gelen teknolojik aletler olarak, yanımızdan ayıramadığımız bir rol üstlendiler. Çünkü çağımızda yaşadığımız bir çok gereksinimimizi karşılar hale gelmişlerdir. Haliyle başka bir çok temel ihtiyacımızla beraber yaşamsal bir ihtiyaç haline geldiğini söylemek çok abartılı olmayacaktır.

Bu yüzden akıllı cihazlarımız, yaşamsal bir ihtiyaç haline döndüyse onun varlığını korumak da aynı şekilde bizim için bir zaruriyet arz ediyordur. Telefonumuzun ve diğer akıllı cihazlarımızın tamir ihtiyaçlarını karşılayarak en verimli halde kullanmak yaşamımızı kolaylaştıracaktır.

İphone Ekran Değişimi Yaparken Dikkat

İphone 6 ekran değişimi yaparken sizlere orijinal ürün ellerinde olduğunu iddaa edip aslında ya tamir görmüş yada yan sanayi ekranı takıp sizleri kandırabilmektedirler. Bundan dolayı iphone 6 ekran değişimi yaparken çok dikkatli olmalı önceden bilgili olup ekran değişimi yapmanız gerekmektedir çünkü Apple parça satmamaktadır.

Akıllı cihazlar, teknolojinin de son imkanlarını kullanarak geliştirildiği için bir çok yeteneği olmasından kaynaklı beraberinde de fiziksel dayanıklılık açısından haliyle aynı oranda zayıflık taşıyor. Özcesi, dokunmatik bir ekrana sahip olması gibi çeşitli özellikleri haliyle herhangi bir darbeye karşı da direnç anlamında zayıf olma özelliği taşıyor.

Garantili ekran değişimi yapmaya çalışın

Bu yüzden akıllı cihazların ve telefonların en çok karşılaştığı problem herhangi bir yükseklikten düşerek ya da çarpma vs. gibi çeşitli darbelere maruz kalarak dokunmatik ekranının kırılması ya da çizilmesidir. Böylesi durumları önleyebilmek adına ekran koruyucu gibi telefonun ekranınını muhafaza edebilecek tedbirler mevcut. Fakat bu yöntemleri de delip geçeçek kadar ciddi bir darbeye maruz kaldığı zaman ekranınızın kırılması ya da çatlaması kaçınılmaz bir son haline dönüşüyor.

Cep telefonunuzun esasında sizden komut aldığı ve ona göre işlem yaptığı alan olarak dokunmatik ekranın olduğunu düşünürsek, ekranın onarılması elzem bir durumdur. Çünkü yaşamınızı belirli oranda kolaylaştıran bir mekanizmanın devreden çıkması belki onun üzerine kurduğunuz bir takım işlerinde gerçekleşememesi anlamına gelir.

Ekran Değişimini Göz Önünde İsteyin

Bu yüzden ekranınızı tamir etmenin aynı zamanda hayatınızda bu kadar rol oynayan akıllı cihazların, aynı rolden yoksun kalmaması için ne yazıkki bir anlamıyla zorunluluğu ifade eder.

Kadıköy Cep Dünyası olarak, ekran değişim ve ekran tamiri işlemlerinize hayatınızı kolaylaştırma anlamında cihazınızın ne kadar başat bir rol oynadığını bilerek 15 yıllık profesyonel kadromuzla tüm tamir işlemlerinizi itina ile göz önünde gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi