Telefonun iç Ekranı Kırıldı Fiyat Nedir?

Telefonun iç Ekranı Kırıldı Fiyat Nedir?

Telefon iç ekran kırılması en sık rastlanılan telefon kazaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle sizlerden sıklıkla telefonun iç ekranı kırıldı fiyat nedir? ve Kadıköy Cep Dünyası’nda telefon ekran fiyatları ne kadar? soruları gelmektedir. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri olarak sizlere bu soruları baz alanarak telefon iç ekran kırılması neden yaşanır, iç ekran kırılmalarını önlemek amacıyla ne yapılması lazım ve telefon ekran değişimi fiyatları ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız..

Telefon İç Ekran Kırılmasının Yaşanmasının Temel Sebepleri

1- Telefonun bataryasında bir şişme yaşanmış ve ekrana baskı uygulamıştır.

2- Telefonun uzun süre şarjda unutulması ve ısınma sonucunda ekranın hassaslaşması

3- Özellikle cepte telefonun ekranına baskı uygulanması

4- Son olarak uzun süre oyun oynanması sonucunda ekranın ısınması ve bunun neticesinde ise ekranın hassaslaşması gösterilebilir.

Yukarıda saymış olduğumuz nedenlerden dolayı çok büyük ihtimalle iç ekran kırılması sorunu yaşamışsınızdır.

Telefonun iç Ekranı Kırıldı Fiyat Alabilir Miyim?

Telefonun iç ekranı kırıldı fiyat almak istiyor iseniz ister mağazamızı ziyaret edebilir, isterseniz de 0552 356 72 72 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz sizlere en uygun telefon ekran değişimi fiyatı sunacaklardır.En güncel telefon ekran fiyatları aşağıdadır…

iphone Ekran Değişimi Fiyatları İçin Tıklayınız

Samsung Ekran Değişimi Fiyatları İçin Tıklayınız

Huawei Ekran Değişimi Fiyatları İçin Tıklayınız

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları için Tıklayınız

Sony Ekran Değişimi Fiyatları İçin Tıklayınız

En Uygun Telefon Ekran Fiyatları Sadece Kadıköy Cep Dünyası’nda

Yılın 365 günü en uygun telefon ekran değişimi fiyatı sunma çabası içerisinde bulunan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri vermiş oldukları uygun telefon ekran fiyatları ile kalitesini asla düşürmemektedir. Yani asla Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında yan sanayi ürünler kullanılmamaktadır.

Telefonun iç Ekranı Kırıldı Fiyat Nedir?
Telefonun iç Ekranı Kırıldı Fiyat Nedir?

AA plus kalitesindeki parçalar ile 20 dakika içerisinde göz önünde yapılan ekran değişimi işlemlerinde iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilir. Aynı zamanda verilen bu hizmetlerde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi de sunulmaktadır. Teknisyenlerimiz yapmış oldukları işlerin arkasında durduklarını göstermek amacıyla kullanıcı hatası dışında kalan teknik veya donanımsal sorunlarınızı ücretsiz bir şekilde çözmeyi vaat etmektedirler.

Size özel telefon ekran fiyatları almak ve Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıkları hakkında daha fazla bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi