Telefonun İç Ekranı Nasıl Kırılır?

Telefonun iç ekranı nasıl kırılır diye araştırmalar yapan kişiler, kısa süre içerisinde yaptıkları hataları görmüş olacaklardır. Telefonların iç ekranlarının kırılması son derece ciddi bir sorun olurken maliyetli bir onarım gerektirebilmektedir. Bu sorunları yaşamamak adına belirli hareketlerden kaçınmak gerekir. İlk olarak bataryanın şişmesi engellenmelidir.

Buna sebep olabilecek tüm etmenlerin ortadan kaldırılması gerekmektedir. İç ekran da olsa kırılmasına en fazla sebep olan durumlar alınan darbelerdir. Telefonun düşürülmesi ve herhangi bir korumanın olmaması bu soruna sebep olabilmektedir. Telefonu zorlayan uygulamalar kullanılırken çok ısınan telefon ekranı oldukça hassaslaşmaktadır. Bu dönemde uygulanacak olan küçük darbeler dahi ekranın kırılmasına sebep olabilmektedir.

Telefon İç Ekran Kırılması Durumunda Ne Yapılır?

Telefonun iç ekranı nasıl kırılır sorusunun yanıtı bulan kişiler, kendilerini yaptığı hatayı da öğrenmiş olacaklardır. Bunun sonrasında telefonların onarılabilmesi için firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek telefonlarınızı bize gönderebilir ya da ekipleri bulunduğunuz bölgeye çağırabilirsiniz. Bunun sonrasında iç ekran kırılması probleminin onarımına başlanacaktır. Firmamız iç ekranın kırılması durumunda;

  • Akıllı telefonların iç ekranlarında yaşanan kırılmalarda tek onarım şekli olan parça değişimlerini uygulamaktadır.
  • İç ekranlarda yaşanan kırılmalar sonrasında iç ekran, ön cam, dış panel ve dokunmatik alanın değiştirilmesine başlanmaktadır.
  • Ekran takımı tamamen değiştirilirken her zaman çok kaliteli ancak ekonomik olan parçalar seçilmektedir.
  • Montaj işlemleri başarı ile tamamlandıktan sonra telefonlar kullanıcılarına teslim edilmektedir.

İç Ekran Kırılmasında İstanbul’un Her Noktasına Hizmet

İç ekranları kırılan kişiler, İstanbul’un herhangi bir bölgesinde ikamet ediyorlarsa firmamız ile iletişime geçerek ekiplerin onlara ulaşmasını sağlayabilir. Gerekli tüm ekipmanlar ile birlikte yolculuk eden ekiplerimiz, müşterilerinin talepleri doğrultusunda telefonlarını onarmak için verdikleri adrese gitmektedir.

Sizlerden telefonlarınızı teslim alan ekip çalışanlarımız, tüm işlemleri sizlerin gözleri önünde gerçekleştirmektedir. Ekranların değişiminde tüm aşamalar sizler tarafından rahatlıkla görülebilmektedir. İstanbul’da olmanıza rağmen telefonunuzu bizlere getirmek isterseniz ya da Türkiye’nin farklı bir noktasından bizlere telefonunuzu gönderirseniz ekran kırılması sorunu çok kısa bir süre içerisinde çözülecektir. Bu çözüm aşamaları da canlı olarak sizlere izletilebilmekte ya da kayıt altına alınarak sizlere gönderilebilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir