Van Ekran Değişimi

Van ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına kavuşur. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Van ekran değişimi aynı zamanda kargo yoluyla sorun yaşadığınız ekranlarınız için çözümler sunar. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa sürede ekran değişimleri yapılmasının ardından tekrar kargoya verilerek sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Van garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Van

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.

Servisimizde değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bunun ardından herhangi bir sorunla karşılaşılmaması halinde telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Van

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Van

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri garantili ekran değişimi Van ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

Siz müşterileri için her zaman kaliteli ve hızlı bir hizmet sunan servisimizde, tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz asla zarar görmez.

Huawei Ekran Değişimi Van

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ile öne çıkan firmamız, her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur ve yapılan işlemleri yakından takip etmeniz sağlanır.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri ile hizmetler verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimler ile ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi