Vestel Batarya Değişimi

Cep telefonu tercihinde insanlar uzun yıllardır farklı modelleriyle hizmet sunan Vestel markasını tercih edebilmektedir. Tüm telefonlarda olduğu gibi Vestel telefonlarda da geçen zaman içerisinde batarya sorunları yaşanmaya başlar. Bu sorunlarla baş edemeyen ve telefon kullanım kalitesi düşen kişiler bataryalarının değişimini servisler sayesinde yaparak telefonlarını verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirler. Bizler firma olarak Vestel batarya değişimi üzerine hizmet veriyoruz. Eski bataryalar yerine yeni bataryaları takarak kişilerin batarya sorunlarından tamamen kurtulmalarına yardımcı oluyoruz.

Vestel Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Batarya değişimi nasıl yapılır? Teknik servis firmamız tarafından sürekli olarak sorulan sorular arasında bulunur. Deneyimli personel ekibiyle çalışan firmamız Vestel markasının tüm modelleri için değişim yapıyoruz. Değişim hizmetimizi bilgilerin çalınır mı, telefon parçalarım değişir mi ve bilgilerim okunur mu gibi sorularından uzak olarak sahiplerinin karşısında gerçekleştiriyoruz. Kadıköy’de bulunan mekanımıza telefonunun batarya değişiminin yapılması için getiren kişiler birebir değişim işlemini görebilirler ve bu sayede telefonlarına zarar verilmediğine tanık olabilirler. Ayrıca değişim hizmetimiz telefonda yer alan bilgilerin silinmesine neden olmadan gerçekleşir.

Vestel modelleri için sunduğumuz batarya değişimi hizmetimizde 6 ay garanti vardır. Bu garanti sayesinde batarya kaynaklı sorunlar ücretsiz olarak müşterilerimize verilir. Teknik servisimiz konusunda güvenilir olup olmadığı gibi şüpheler duyabilirsiniz. Ancak uzun süredir Kadıköy’de varlık sürdüren ve farklı telefon markaları için servis hizmeti sunun firmamız güvenilirdir. Ayrıca işindeki garantisi sayesinde Google Map üzerinde en yüksek seviyedeki olumlu yorumlara sahip olan telefon servisidir. Bu nedenle güvenle servisimizi tercih edebilirsiniz.

Vestel Batarya Değişimi

Batarya Değişiminin Önemi?

Cep telefonlarının çalışmasına yardımcı olan bataryaların değişim zamanları geldiğinde değiştirilmesi son derece önemlidir. Değişimi zamanında yaptırmamanız sahip olduğunuz telefonu kaybetmenize neden olacak sorunları ortaya çıkarabilir. Batarya değişimi sayesinde telefon daha uzun süre kullanılabileceğinden değişimin olmaması telefon için büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olur.

Cep telefonu bataryaları şişme ve ısınma kaynaklı olarak patlama özelliği olan parçalardır. Bu nedenle bozulan veya eski kalitede olmayan bataryalarınızı değiştirerek olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Bunlara ek olarak yeni bataryanızla telefonunuzu performansı yüksek şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bataryalarınızın değişim zamanının geldiğini düşünüyorsanız servisimize gelerek değişimi uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Vestel Pil Sağlını Öğrenme?

Vestel pil sağlığı telefonun bataryasının ne kadar kullanılabileceğinin veya kullanım vaktinin dolmuş olup olmadığının anlaşılması için önemlidir. Pil sağlığını öğrenmek için kişisel imkanlarınız doğrultusunda firmaların geliştirdiği uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamaları cep telefonunuza yükleyip çalıştırdıktan sonra piliniz kullanım ömrünü, şarjda kalma süresini ve uygulamalara bağlı olarak pilin ne kadar dayandığı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca pil sağlığını öğrenmek amacıyla neler yapabileceğinizi Cep Dünyası firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Vestel batarya değişiminde fiyatlar piyasaya, firmaya veya modele bağlı olarak farklıdır. Ekonomik fiyatlı batarya değişimi gerçekleştiren firmamız Vestel batarya değişimi fiyatını teslim aldığı telefonun modelini göz önünde bulundurarak belirler. Modele bağlı değişim fiyatımız 75-200 TL aralığında olur. Değişim için firmamızı tercih ederseniz hem işlem hem de batarya garantisine sahip olursunuz. Batarya için sunduğumuz garanti 6 aydır.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Vestel pil sağlığını artırmak zahmet gerektirmeden yapılabilecek işlemlerle gerçekleştirilir. Pil sağlığı için yapılacak işlemlere ulaşılacak yer telefonun ayarlar bölümüdür. Bu bölümden yararlanılarak otomatik telefon kilidi süresi kısaltılabilir, ekran parlaklığının seviyesi düşürülebilir, wifi bağlantısı kapatılabilir veya otomatik güncellemeler devre dışı bırakılabilir. Böylelikle şarj daha uzun süre dayanır ve şarjın bitmesiyle batarya sürekli olarak kullanılmamış olur.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Vestel telefon bataryası 2-3 yıl dayanıklılığa sahiptir. Belirlenen bu sürenin kısalmaması veya daha fazla olabilmesi için telefon sahipleri olarak almanız gereken bazı önlemler vardır. Bu önlemler hakkında bilgi sahibi değilseniz firmamız sizlere bu konuda bilgi verebilir. Böylelikle bataryalarınıza zamansız veda etmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca bataryanızı uzun süre kullanabilmeniz için yapmanız gereken ayarların ekibimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Elinizde bulunan bataryanın kullanım süresini uzatmak için bataryanızın bitmesine neden olan durumları ortadan kaldırmalısınız. Bunlar ekran parlaklığı, wifi bağlantısı, konum bilgisi, dinamik duvar kağıdı ve telefon uygulamalarıdır. Bunları kaldırarak bataryanızın daha uzun süreli telefonda kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi