Xiaomi Batarya Değişimi

Akıllı cihazların ve modellerinin hayatın her alanında kullanılır duruma gelmesi bataryaların da eskisinden daha kısa sürede kullanılmaz duruma gelmesine neden oluyor. Xiaomi markası da modelleri ile oldukça fazla tercih edilen cihazlardan birisi olmasına karşılık bataryanın kullanım sıklığına bağlı olarak değişmesi zorunlu bir hal alıyor. Xiaomi batarya değişimi için zamanın geldiğini düşünen ve doğru servisi arayanların yıllardır adresi olmayı sürdürüyoruz. Google haritalar üzerinden arama yaptığınızda bile en çok olumlu kullanıcı yorumu alan servis olarak karşınıza çıkıyoruz.

Uzun zamana ve fazlaca müşteri memnuniyetine dayanan bu durumun arkasında güven ve şeffaf hizmet anlayışı bulunuyor. Alanında eğitim almış, uzmanlaşmış ve tecrübesinden dolayı her konuda yeterli olan elemanlarımız tarafından değişimler müşterilerimizin yanında yapılır. Bu durum birçok konuda kullandığımız malzemeye ve elemanlarımıza olan güvenimizi yansıtır.

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişim için servisimizi tercih ettiğinizde telefonunuzdan verilerin kaybolup kaybolmayacağını merak edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinize zarar gelmeden bütün işlemleri yapıyoruz. Farklı bir yere bilgilerinizin kopyalanması veya değişim sırasında telefonunuzdan parça değişimi yapılması gibi bir olasılık da bulunmuyor. Çünkü teknik elemanlarımız batarya değişim ve kontrol işlemlerini müşterilerimizin yanında yapıyor. Farklı bir odada yapılması gibi bir girişimde bulunulması bile yaşanmıyor. Ek olarak servisimiz kesintisiz şekilde kamera ile kayıt altına alınıyor. Bir kez servis kalitemizi denedikten sonra yeniden tercih etmek için oldukça fazla sebep bulabilirsiniz. Modele ve markaya göre yaptırdığınız değişimler için 1 sene veya 6 ay garanti veriyoruz. Kullandığımız batarya ve değişim gereçlerinin birinci sınıf, orijinal ve faturalı olmasının yanında profesyonel elemanlarımız aracılığı ile yapılıyor olması garanti vermemenizi daha kolay hale getiriyor.

Batarya Değişiminin Önemi?

Cihazınızın doğrudan performansını, çalışmasını ve işletim sistemini etkilemesinin yanında ileri seviyelerde daha ciddi sorunlara neden olabilir. Cihazınız bataryadan aldığı gücün artık çalışma ve sorunsuz hizmet verme konusunda yeterli gelmemeye başladığını bazı belirtiler ile anlatır. Servisimize gelerek batarya performansınızın ve gücünün kontrol edilmesini isteyebilirsiniz. Elemanlarımız gereken kontrolleri yaparak tüm noktalarıyla yeterli açıklamalarda bulunacaktır. Batarya değişimi telefonunuzun daha uzun süreli kullanılmasına da olanak tanır. Açılıp kapanma sorunu yaşanmasını, şarj cihazını sıklıkla kullanmayı veya deformasyon olmasını ve son olarak cihazınızın bozulmasını engellemek adına bataryanızın zamanında değiştirilmesini öneriyoruz.

Xiaomi Pil Sağlını Öğrenme?

Xiaomi cihazınızın piliyle alakalı bazı kayıplar yaşadığını fark etmenize rağmen emin olmak istediğinizde donanımlı elemanlarımızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Servisimize uğradığınızda nasıl kontrol edileceği konusunda bilgiler de veriyoruz. Cihazın ayarlar kısmında pil ile alakalı olan noktaya bakmanız ve bu konuda performans oranını değerlendirmeniz önerilir. Performansın ortalama olarak %80 ve üzerinde olması istenir. Aksi durumda özellikle de sıkı bir kullanıcı olmanız halinde bataryanız yeterli gelmeyecektir. Batarya gücünüzün yeterli olmadığı durumlarda elemanlarımız tarafından değişimi sizin onayınızla ve yanınızda yapılır.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Bataryanın değişiminde garantili hizmet veren ender servislerden birisi olmamıza rağmen uygun rakamlar talep etmemizle de ön planda bulunuyoruz. Yedek parça konusunda temin bakımından sıkıntı yaşanmaması adına gereken depolamaya da yer veriyoruz. Marka, model ve performans beklentisine göre değişkenlik olabileceğinden dolayı batarya değişimi fiyatı için net rakam veremiyoruz. Servisimizin değerlendirmesinden sonra net ve ödeyeceğiniz kesin rakamın bilgisini verebiliyoruz. İşlem evraklarınız, bahsedilen garanti ve kullanılan ürünlerin faturalarını da vererek ne kadar güvenilir şekilde çalıştığımızı da anlatıyoruz.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Pilin uzun süreli kullanım sağlaması için bazı önerilerde bulunuyoruz. Kullanılmayan birçok özelliğin açık kalması pilin gereksiz yere bitmesine ve bunun sürekli hale gelmesine neden olabilir. Bunun için kısa yolları kontrol ederek kullanılmayan özellikleri devre dışı bırakmanızı istiyoruz. Ek olarak ekran parlaklıkları, hareketli veya dinamik ekran kartlarını kullanmanız da tasarruf sağlamayacağından dolayı kullanılmamasını öneriyoruz.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Bataryanızın uzun ömürlü olması adına ilk olarak zamanında ve cihazınıza zarar verecek duruma gelmeden değişimi yaptırmalısınız. Servisimiz bu noktada ve uzun süre kullanım için gereken bilgilendirmeleri değişimden sonra açıkça aktarıyor. Farkında olmadığınız birçok özellik veya uygulamanın işletim sisteminden güç, bataryadan güç çaldığını fark etmenizi sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi