Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark 2 telefonların ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Servisimiz tarafından yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda performans açısından herhangi bir sorun yaşamaz ve telefonunuz ilk gün ki haline döner. Ayrıca telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, parlaklık ve dokunmatik hassasiyeti gibi konularda da hiçbir şekilde problem yaşamazsınız. Servisimiz siz müşterileri için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapar.
  • Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Black Shark 2 Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde gerçekleştirilen Xiaomi ekran değişimi hizmetleri sonrasında cep telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü ekran problemleri tamamen görüntü kaynaklı bir sorun olması nedeniyle verileriniz üzerinde işlem yapılmaz ve bu nedenle fotoğraf, video, oyunlar, uygulamalar ve rehber gibi bilgileriniz asla kaybolmaz.

Xiaomi Black Shark 2 Değişimi Öncesinde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Xiaomi akıllı telefonlarda ekran tamiri yaptırmadan önce bazı konularda dikkatli olmak gerekir. Bunlar değişim sonrası sorun yaşamamanız adına sizlere yardımcı olur. Geri dönüşü olmayan sorunların yaşanmaması için dikkat etmeniz gereken konularda bilgi sahibi olmanız faydalı olacaktır. Şimdi, ekran değişimi öncesinde nelere dikkat edilmesi gerekir? Bunlara bakalım.

  • Ekran tamirinde kullanılan ekranların orijinale en yakın ekranlar olması önemlidir.
  • Ayrıca ön cam değişimi değil, bunun yerine komple ekran değişimi yapılması fayda vardır.
  • Garantili bir teknik servis ile çalışmak önemlidir.
  • Değişim sonrasında hiçbir veriniz zarar görmemeli ve silinmemelidir.
  • Ekran değişimi sonrasında yeni ekranı kontrol etmenize izin verilmesi gerekir.

Telefon servisimiz yukarıda yer alan tüm konularda sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Uzman ekibi ile ekran tamirinde profesyonel bir işçilik ile sizlere yardımcı olur. Siz de kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlarınızı her zaman için bize getirebilir ve sizlere ekran sorunlarınızda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Servisimiz yaklaşık olarak 60 dakika içerisinde ekran değişiminizi yapar ve telefonlarınızı sizlere teslim eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi