Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark ekran değişimi konusunda siz de hemen bizimle iletişime geçin ve bir an önce telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kurtulun. Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet verir. Ayrıca xiaomi ekran değişimi hizmetleri tamamen son sistem ekipmanlar ile yapılır ve bu sayede değişim sırasında telefonlarda istenmedik durumlar meydana gelmez. Eğer siz de ekranlarınızda çeşitli sorunlar yaşıyorsanız, bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve sizlere profesyonel çözümler ile ekran değişimi hizmetleri sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark ekran değişimi hizmetlerinde telefon servisimiz hem hızlı hem de pratik çözümlerin en doğru adresidir. Bunun yanında firmamız, siz müşterileri için komple ekran değişimi yapar. Yani telefonlarda bir ekranı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı eksiksiz bir şekilde değiştirilir. Bu şekilde daha sonradan ortaya çıkması muhtemel sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların da önüne geçilmiş olur. Bunların yanı sıra firmamızda xiaomi ekran fiyatları da oldukça uygun seviyelerde sizlere sunulur. Bizimle sektör bünyesindeki en uygun ekran değişimi fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde telefon servisimiz, uzman ve deneyimli ekibi ile müşteri adresinde ve kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişi yapmaktadır. Bizimle kendi adresinizde ekran değişimi hizmetleri almak için bizi aramanız ve adresinizi belirtmeniz yeterli olur. Ardından ekibimiz en kısa sürede ekran değişimi hizmeti vermek için yola çıkar. Telefon servisimiz bünyesinde genel olarak bir ekran değişimi şu şekilde yapılır;

  • Xiaomi Black Shark akıllı telefonlarda ekran değişimleri ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır.
  • Ekran değişimlerinde servisimiz her zaman deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile hizmet verir.
  • Bunun yanında firmamızda 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimi yapılır.
  • Ekran değişimi öncesinde ve sırasında telefonlarda yer alan bilgiler silinmez ve telefonlar sıfırlanmadan işlemler gerçekleştirilir.
  • Telefonlarda yeni ekran takılmasının ardından birtakım test ve kontroller yapılarak ekranın düzgün bir şekilde çalıştığı kontrol edilir. Ekranda bir sorun yoksa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde servisimiz her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet sunar.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler müşterilerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi hizmetinin sunulduğu servisimizde siz de telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilir ve değişim yapılmasının ardından kargo ile tekrar telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Yaklaşım olarak 3 iş günü içerisinde ekran değişimi yapılarak telefonlarınız sizlere ulaştırılır.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Neden Gereklidir?

Xiaomi Black Shark telefonlarda ekran değişimi yapılmasını gerektiren belli başlı nedenler karşımıza çıkar. Bunlardan ilki telefonun herhangi bir şekilde darbe almasıdır. Telefonun düşmesi ya da sert bir yere vurması ekranda çeşitli hasarlar meydana getirebilir. Ayrıca suya düşen ya da sıvı ile temas eden telefonların ekranlarında da birtakım sıkıntılar yaşanabilir. Yine dokunmatik panelde çeşitli bağlantılar ya da iç aksamda oluşan sorunlar nedeniyle arızalar meydana gelebilir. Bunların her biri ekran değişimi yapılmasını gerektiren durumlar arasında yer alır. Bunlara benzer pek çok sorunda ekran değişimi yapılmadan ekranları kullanmak çok zor olabilir.

Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi İçin En doğru Adres

Telefon tamir ve onarımı hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, sizlere aynı zamanda uzman kadrosu ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Son sistem ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi yapan servisimiz, aynı zamanda hızlı ve profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Telefon servisimizde parça ve işçilik garantili hizmetler altında ekran değişimi yapılır. Ayrıca değişim sırasında yapılan tüm işlemler müşterinin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra ekran değişimi yapıldığı sırada telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Siz de güvenilir bir ekran değişimi hizmeti almak ve aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, hemen telefon servisimize gelin ve sizlere profesyonel çözümler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi