Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler üzerinde herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Diğer yandan değişim sonrasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo aracılığı ile bizlere gönderebilir ve telefon servisimiz sayesinde ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimleri yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları servisimiz bünyesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Değişim sonrasında yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimizde ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca servisimizde değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Telefonlarınızda yapılan ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirir. Böylece telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de bilgileriniz silinmeden bir değişim hizmeti almak için her zaman bizimle iletişime geçebilir profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler gerçekleştirir. Garantili ekran değişimleri ile sizler de her an kendinizi güvence altında hissedebilir ve firmamız ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda yaşadığınız problemler için teknik servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran değişimler ortalama 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Panel ve Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar tamamen değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Xiaomi Mi 10 Ucuz Ekran Değişimi

Sizler de Xiaomi telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları uzman bir ekip ve uygun fiyat aralıkları ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bu sayede bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi