Xiaomi Mi 10 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve profesyonel çözümleri ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, oldukça kısa süre içerisinde ekran değişimleri yapar. Konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur ve bunun yanında Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları ortadan kaldırır. Bunun yanında telefonlarınız hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Bilgilerinizin güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve gönül rahatlığı ile telefonlarınızı emanet edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Pro Ekran Değişimlerini Nasıl Yapıyoruz?

Akıllı telefon ekranlarında zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak problemler yaşanır. Genelde telefonların düşmesi ya da herhangi bir şekilde darbe alması ekranların kırılmasına, çatlamasına veya çizilmesine yol açar. Telefon servisimiz bu tür durumlarda sizlere kaliteli ve titiz bir işçilik ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Aynı zamanda ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de yine uzman ekibi ile ekran değişimi hizmetlerinde sizlere yardımcı olur. Servisimiz bünyesinde Xiaomi akıllı telefonların ekran değişim süreci genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Servisimizde Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri için yalnızca 45 dakika yeterli olur ve değişim yapılan ekranlar gerekli kontrollerin ardından kullanıcıya teslim edilir.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde daima uzman ve deneyimli bir kadro görev alır.
  • Telefon servisimiz siz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapar.
  • Ekran değişimi sonrasında telefona yeni takılan ekran bazı testlerden geçirilerek sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunur ve teslimat bunun ardından gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetlerinde son sistem ekipman ve donanımlar kullanılır. Bu sayede işlemler sırasında istenmedik sorunlar ortaya çıkmaz.
  • Bunların yanı sıra servisimiz her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Değişim sırasında tüm işlemler baştan sona müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Servisimiz kargo gönderim hizmeti başta olmak üzere müşteri adresinde de ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi