Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 5 ekran değişimi konusunda sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterilerine orijinale en yakın ekranlar ile çözüm sunar. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan telefonlarınız kısa sürede eski haline geri döner. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti de performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Alanında uzman ve denetimli ekibi ile ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunulur.
  • Değiştirilen parçalar için en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi 5 ekran değişimi sırasında teknik servisimizde yapılan işlemler telefonlarınızda yer alan bilgilere hiçbir şekilde zarar vermez. Çünkü telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapılır ve bu sayede telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, rehber ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonlarda ekran değişimleri teknik servisimizde oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Değişim sırasında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapılır. Bunun yanında sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda yapılan ekran değişimlerinde telefonlarınızda istenmedik sorunlar meydana gelmez. Ekran değişimi sonrasında birtakım testler ve kontroller ile yeni ekran kontrol edilir. Aynı zamanda telefon ekranlarınızı siz de kontrol edebilir ve ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız ekran değişimlerinde sizlere ortalama 60 dakika içerisinde yardımcı olur ve ekran değişimi sonrasında gerekli kontrolleri yaparak telefonlarınızı teslim eder. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ekran değişimi için hemen telefon servisimize gelin ve sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi