Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Hizmetlerinde Siz Müşterileri İçin Alanında Uzman Ve Deneyimli Kadrosu İle profesyonel bir ekran tamiri yapan firmamız, kısa süre içerisinde ekranlarınızın eski haline dönmesini sağlar. Ekran değişimi sonrasında telefon ekranınızda hiçbir şekilde performans değişikliği meydana gelmez ve bunun yanında ekran parlaklığı başta olmak üzere dokunmatik hızı ve hassasiyeti tıpkı eskisi gibi olur. Bunların yanı sıra Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde servisimizde her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Telefon servisimiz siz değerli müşterileri için;

  • Ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır.
  • Ayrıca değiştirilen her parça için işçilik ve parça garantisi ile ekran değişimi yapar.
  • Ekran tamiri sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi mi 9 ekran değişimi ardından cep telefonunuzda yer alan bilgilere asla zarar gelmez. Bu konuda sizlere hizmet veren çalışanlarımız her zaman titiz bir işçilik gerçekleştirir. Bunun yanında cep telefonlarında ekran sorunları tamamen görüntü birini ile bağlantılı bir durumdur. Bu yüzden değişim sırasında bilgileriniz üzerinde işlemler yapılmaz ve değişim sonrası tüm bilgileriniz olduğu gibi kalır.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde servisimiz oldukça hızlı bir şekilde hizmet verir. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve bunun yanında yeni ekranda yapılan testler ile değişim süreci 45 ila 60 dakika arasında değişir. Ayrıca servis yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişiklikler yaşanması mümkündür.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon servisimizde Xiaomi cep telefonlarının ekran değişimleri tamamen steril bir ortamda yapılır ve bunun yanında servisimiz ön cam değişimi değil, tam aksine panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Alanında uzman kadrosu ve garantili hizmetleri ile sektörün öden gelen firmalarından biri olarak cep telefonu ekranlarında yaşadığınız kırılma, çatlama ya da çizik gibi problemleri kısa süre içerisinde bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca firmamız ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de sizlere yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi