Xiaomi mi 8 lite

Xiaomi mi 8 lite ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınız kısa zaman içerisinde eski haline geri döner. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti ile ilgili herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmaz. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler de hiçbir şekilde silinmez.

Xiaomi mi 8 lite Ekran Değişimi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xiaomi mi 8 telefonlarınızda ekran değişimi yaptırmayı düşünüyorsanız ve aynı zamanda ekran değişimi sırasında kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, öncelikle bu konuda bazı bilgilere sahip olmanızda fayda vardır. Ekran değişimi sonrası çeşitli problemler ile karşı karşıya kalmamak için kaliteli ve profesyonel bir ekran değişimi öncesi dikkat etmeniz gerekenlere daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi sırasında kullanılan ekranların orijinale en yakın ekranlar olmasına dikkat edin.
  • Ayrıca telefonunuzda ön cam değişimi değil, panelli değişim yapılmasına özen gösterin.
  • Ekran değişimi hizmeti alacağınız firmanın en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet sunduğundan emin olun.
  • Telefon ekranınızda değişim yapılmasının ardından ekranı siz de kontrol ederek telefonu teslim alın.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin silinmediğini kontrol edin.

Xiaomi mi 8 lite Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi yaptıracak kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de değişim sonrası bilgilerin silinip silinmeyeceğidir. Firmamız, ekran değişimi sırasında yaptığı tüm işlemleri görüntü birimi üzerinde gerçekleştirir. Bu yüzden değişim sonrasında telefonlarda yer alan fotoğraflar, videolar, rehber, oyunlar ve uygulamalar asla silinmez.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz xiaomi mi 8 lite dokunmatik ekran arızaları, ekranda oluşan kırık, çatlak ya da çizik gibi tüm sorunlarda hızlı ve kaliteli bir ekran değişimi hizmeti sunar. Ekran değişiminde kullanılan yapıştırıcı madenin kuruması ve bazı ekran testleri ile en geç 60 dakika içerisinde ekran değişimi yapılmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi