Xiaomi mi 8 se

Xiaomi mi 8 se telefonlarınızda siz de hızlı ve güvenilir bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, hemen firmamıza gelebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama ya da çizik gibi sorunlar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Xiaomi mi 8 dokunmatik ekran arızalarında da firmamız sizler için uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet verir. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınız eski haline döner ve performans açısından hiçbir şey kaybetmez. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda da aynı şekilde performans açısından bir düşüş yaşanmaz. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi mi 8 se Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi mi 8 ekran değişimi servisimizde oldukça profesyonel işleler ile yapılır. Cep telefonununuz sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış bir teknik servis odasında işlem görür. Ayrıca güvenlik kameraları ile donatılmış olan teknik servis odasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır. Ekran değişimi sonrasında tüm telefonlar birtakım testlere tabi tutulur ve değişim sonrası sizden onay alınır. Tabi aynı zamanda ekran değişimi sonrasında telefonlar tarafınızdan da incelenir.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişiminde Değişen Parçalar Garantili Midir?

Xiaomi mi 8 se ekran değişimi hizmetlerinde servisimiz müşterileri için değiştirilen tüm parçalar konusunda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Firmamızda en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi verilir. Değişim sonrası telefon ekranlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi mi 8 se Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz Xiaomi mi 8 ekran değişimi için siz müşterilerine oldukça hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Firmamızda değişim hizmetleri yapıştırıcı maddenin kuruması ve bunun yanında ekranda yapılan kontroller ile en geç 60 dakika içerisinde tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi