Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi için siz de hemen teknik servisimize gelin, alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere kısa sürede yardımcı olalım. Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanan servisimiz sayesinde telefonunuzun ekran performansında hiçbir şekilde değişiklik meydana gelmez. Bunun yanında dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı da eski haline geri döner. Bunların yanı sıra servisimiz siz değerli müşterileri için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi ekran değişimleri teknik servisimizde steril ve statik elektrikten arındırılmış bir ortamda yapılır. Bunun yanında panelli değişim hizmetleri verilir ve bu şekilde daha sonradan istenmedik durumların ortaya çıkması da engellenmiş olur. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilen değişimlerde bilgileriniz asla silinmez ve bunun yanında oldukça hızlı bir işlem süreci uygulanır. Ayrıca değişim sonrasında telefon ekranını siz de kontrol edebilir ve tam olarak sorunsuz bir şekilde çalıştığını anladıktan sonra eşlim alabilirsiniz. Firmamızın parça ve işçilik garantisi ile sizlere yardımcı olduğunu da söylemek isteriz.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde pek çok kullanıcının merak ettiği durumların başında telefonlar içerisinde yer alan verilerin silinip silinmeyeceği gelir. Ancak teknik servisimizdeki ekran değişimlerinde telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgileriniz asla silinmez. Çünkü telefon servisimizde ekran değişimleri sırasında tüm işlemler görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir. Yani telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem yapılmaz ve bu şekilde telefonlarınızdaki bilgilerin silinmesi konusunda tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Xiaomi Ekran Değişimi İçin Uygun Fiyatlar

Siz de ekran değişimlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda hizmet almak istiyorsanız, sizin için en doğru adresin firmamız olduğunu söylemek isteriz. Uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler bulabileceğiniz servisimizde aynı zamanda bütçe dostu bir fiyat anlayışı da görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi