Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi hizmetlerinde her zaman hızlı ve güvenilir çözümlerin adresi olan telefon servisimiz, aynı zamanda uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Akıllı telefon ekranlarında meydana gelen sorunların giderilmesinde hızlı çözümler sunan servisimizde her zaman uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir. Xiaomi mi9t ekran fiyatı yanında servisimiz komple ekran değişimi yaparak müşterilerine yardımcı olur. Çünkü değişim sırasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere ekrana dair tüm parçalar değiştirilir ve bu şekilde kalıcı bir çözüm sunulur.

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi için siz de dilediğiniz her an bizi tercih edebilir bizimle kısa zaman içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Servisimizde xiaomi ekran değişimi fiyat olarak oldukça uygun aralıklarda yapılır. Ayrıca uygun fiyatların yanı sıra kaliteli bir işçilik ve profesyonel çalışmalar öne çıkar. Erkan değişimi öncesinde ya da değişim yapılırken telefonlar içinde bulunan video, fotoğraf, oyunlar, uygulamalar ve rehber hiçbir şekilde silinmez ve telefondaki tüm veriler olduğu gibi kalır. Telefondaki veri güvenliğini çok fazla önemseyen telefon servisimiz, sizlere hızlı ve kaliteli çözümler ile sorunsuz bir hizmet süreci sunar.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 9T telefonlarda ekran değişimi hizmetleri veren telefon servisimiz, siz müşterileri için pek çok ayrıcalıklı hizmeti aynı anda sunar. Ayrıca servisimizde müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri yapılmaktadır bu konuda müştehilerimizin yapması gereken servisimiz aramak ve belirtmektir. Bu şekilde uzman arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese ulaşacak ve Xiaomi telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara kısa süre içerisinde çözüm bulacaktır. Eğer siz de servisimize gelecek kadar zaman bulamıyorsanız, hemen bizi arayın ve ekran değişimlerinizi adresinizde yapalım. Telefon servisimizde gerçekleştirilen bir ekran değişimi hizmeti ise şu aşamalardan oluşur;

  • Xiaomi Mi 9T telefonlar için gerekli olan değişim süresi ortalama 45 dakika civarlarındadır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri daima sorun yaşanmayacak bir değişim olması adına konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip ile yapılır.
  • Ayrıca teknik servisimizde parça ve işçilik garantili hizmetler ile müşterilerimiz 6 ay süre ile güvence altına alınır.
  • Telefonlarda ekran değişimi yapmadan önce ya da değişim esnasında telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgilerin zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından telefona yeni takılan ekran öncelikle kontrol edilir ve bunun ardından müşteriye teslimat yapılır.
  • Xiaomi akıllı telefonlarda yapılan ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Değişim sırasında yapılan işlemlerin tamamı müşterinin gözü önünde yapılarak akılda soru işaretleri kalmasına izin verilmez.
  • Diğer yandan kargo gönderimi ile de tüm müşterilerimiz ekran değişimi hizmeti alabilir. İlk olarak yapmaları gereken telefonlarınızı bize göndermek ve bunun ardından ekran değişimi yapılmasının avradından yine aynı şekilde kargo yolu ile telefonu teslim almaktır. Kargo ile yapılan ekran değişimleri yaklaşık olarak 3 iş günü sürmektedir.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Nedenleri Nelerdir?

Xiaomi telefonlarda ekran değişimi yapılmasını gerektiren bazı durumlar söz konusudur.  Telefonların yüksek bir yerden düşerek darbe alması sonucunda ekranın hasar görmesi, sıvı teması ya da dokunmatik panelde meydana gelen mekanik arızalar aynı şekilde ekran değişiminin yapılmasını gerek kılar. Bu yüzden ekranda oluşan sorunları gidermek adına değişim işlemleri ile istenen sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sizlere deneyimli ve tecrübeli personelleri ile hizmet verir. Xiaomi telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere yerinde hizmetler vermemizi sağlayabilirsiniz. Çünkü firmamız aynı zamanda müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri sunar. Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetleri ile müşterilerini güvence altına alan firmamız, değişim sırasında telefonları sıfırlamaz ve telefonların içinde bulunan bilgilerin silinmesine izin vermez. Eğer siz de hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli bir ekran değişimi hizmeti arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve kısa süre içerisinde sizlere kalıcı ve etkili çözümler ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi