Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi konusunda siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tekrar eskiye döner ve performans açısından herhangi bir düşüş yaşanmaz. Teknik servisimiz ekran değişimlerinde siz değerli müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir.
  • Bunun yanında ekran tamiri sırasında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çalışır.
  • Değişim sırasında telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.
  • Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimi hizmetleri verilir.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi akıllı telefonlarda ekran değişimleri için uzman ve deneyimli bir ekip ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bunun yanında telefonlarda istenmedik sorunlar yaşanmaması için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servisimiz odamızda işlemler yapılır. Ayrıca teknik servisimizde her zaman panelli ekran değişimi hizmeti sunulur. Siz de ekranı kırık, çizik ya da çatlamış olan telefonlarınızı bize getirebilir ve bizimle kısa süre içerisinde kalıcı ve etkili çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimiz Xiaomi Xiaomi Mi F1 telefonların ekran değişimlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Uzman bir ekip ile yapılan ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika kadar sürer. Ekran için kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim sonrası ekranda yapılan kontrollerin ardından telefonunuz sizlere teslim edilir.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonlarda ekran değişimi sonrası bilgilerin silinmemesi oldukça önemli bir konumda yer alır. Bu yüzden teknik servis çalışanlarımız değişim sonrasında bilgilerin zarar görmemesi için tüm önlemleri alır ve bu sayede telefonlarınızda bulunan bilgileriniz asla silinmez. Ayrıca servisimiz sadece telefonların görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu şekilde bilgileriniz zarar görmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi