Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi için siz de hemen teknik servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında telefon ekranlarınız tamamen eski performansına geri döner. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de ilk kullanımdaki performansına kavuşur. Ayrıca firmamız siz değerli müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler kayıt altına alınır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi konusunda teknik servisimizde oldukça hızlı ve pratik bir süreç sunar. Ekran değişimi sırasında yapıştırıcı maddenin kurumasının yanında değişim sonrasında ekran testlerinin yapılması da dahil olmak üzere ekran değişimi en fazla 60 dakika kadar sürer. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde bu süre değişebilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi akıllı telefonlarınızda ekran değişimleri sonrasında bilgilerin güvende kalması için uzman çalışanlarımız özel bir hassasiyet gösterir. Bu yüzden ekran değişimleri sırasında sadece görüntü birimi üzerinde çalışılır ve bu şekilde telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Max telefonların ekran değişimleri sterilize edilmiş ve tamamen statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve yeni ekranda gerekli kontrollerin yapılmasının ardından telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında uzman ve tecrübeli teknisyenler eşliğinde değişimler yapılır ve bu değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında siz de telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi