Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max ekran değişimi konusunda sektörün önde isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman ekibi ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapan firmamız, sizlere her zaman daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında telefonlarınız ilk kullanımdaki haline geri döner. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti konusunda hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşamazsınız. Firmamız, siz değerli müşterileri için her zaman;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler sunar.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgilerini silinmez ya da kaybolmaz.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Max ekran değişimi hizmetleri teknik servisimizde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanında cihazınız sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış bir ortamda muhafaza edilerek ekran değişimleri yapılır. Uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızı ekranları birtakım testlere tabi tutulur. Epğer bu testler sonucunda ekranda bir sorun olmadığı görülürse yeni ekran sizler tarafından da incelendikten sonra telefonlar teslim edilir. Bunun yanı sıra firmamızda ön cam değişimi yerine, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu şekilde sizler için daha kalıcı çözümler üretilmiş olur.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde Ciaopmi telefonların ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında sürer. Ekran değişimi sorasında yapıştırıcı maddenin kuruması ve bunun yanında değişim sonrası yapılan testler de bu süreye dahildir. Ancak bazı durumlarda servisimizde oluşan yoğunluk nedeniyle ekran değişimi sürelerinde değişiklik meydana gelebilir.

Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı bir ekran değişimi hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin ve sizler de profesyonel çözümlerimizden yararlanma şansı elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi