Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Mix 3 ekran değişimi konusunda sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi yapar ve bunun yanında değişimler sırasında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim ardından telefon ekranlarınız il gün ki haline döner ve bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de performans açısından aynı konuma gelir. Ekran değişiminde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan özel kameralar ile tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimlerinde pek çok kullanıcının merak ettiği durumlardan biri de telefonlarda yer alan bilgilerin değişim sonrasında silinmemesidir. Teknik servisimiz ekran değişimi öncesinde telefonlarda bulunan bilgilerin silinmemesi adına gerekli tüm önlemleri alır. Ayrıca ekran değişimlerinde sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapılır ve bu şekilde bilgilere zarar gelmesi de engellenmiş olur.

Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran değişimi konusunda kaliteli ve aynı zamanda profesyonel bir hizmet almak için bazı püf noktaları bilmek yarar sağlar. Bu nedenle sizler de bir ekran değişiminin nasıl olmadı gerektiği konusunda bilgi sahibi olarak ekranlarınızda kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Şimdi, ekran değişimi öncesi nelere dikkat etmek gerekir? bunlara bakalım.

  • Ekran değişimlerinde her şeyden önce orijinale en yakın ekranların kullanılması gerekir.
  • Ayrıca ekranlarda ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimi hizmeti almaya özen gösterilmelidir.
  • Parça ve işçilik garantisi ile çalışan firmalardan hizmet almak yine önemli bir konudur.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra müşteri de yeni ekranı kontrol edebilmelidir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmemeli ya da kaybolmamalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi