Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimiz, değişim hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde Xiaomi Mi Note 10 akıllı modellerinde ekran değişimleri her zaman uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde telefonlarında yer alan bilgiler asla zara görmez ve telefonlarınız sıfırlanmadan işlemler gerçekleştirilir. Böylece fotoğraf, video, rehber, oyunlar ve uygulamalar gibi tüm verilerde bilgi güvenliği sağlanmış olur.

Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Telefon servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman hızlı ve kalıcı çözümler sunar. Telefonlarında komple ekran değişimi yapılan servisimizde ekranlarda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel tüm parçaların değişimi yapılır ve bu sayede daha sonradan ekranlarda meydana gelmesi muhtemel olan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar için de en başından önlem alınmış olur. Servisimiz bünyesinde Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimi hizmetleri ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Xiaomi telefon modellerinin ekran değişimleri servisimizde yalnızca 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetleri istenmedik sorunlar yaşanması adına alanında uzman bir ekip eşliğinde yapılır.
  • Servisimiz 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Bu şekilde değişim yapılan ekran ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması halinde tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek almanız mümkündür.
  • Değişim sırasında telefonlarınız asla sıfırlanmaz ve telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Bunların yanı sıra servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir.
  • Ekran değişimlerinde yapılan tüm işlemleri yakından izleyebilir ve bu şekilde telefonda gerçekleştirilen uygulamaları takip edebilirsiniz.
  • Telefon servisimize gelme imkanınız bulunmaması halinde ise kendi adresinizde ya da kargo yolu ile ekran değişimi hizmetleri almanız her zaman için mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi