Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşanmaz. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi ile sizler de ekranlarında sorun yaşadığınız telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve sunduğumuz profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ise telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Teknik servisimiz bünyesinde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilir ve uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman alanında uzman bir ekip ile çalışan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ile 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman hızlı ve güvenilir çözümler altında sizlere sunulur. Garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bunun yanında panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimi ardından ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca bu şekilde hem daha dayanıklı hem de uzun ömürlü bir ekrana sahip olmuş olursunuz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca değişim hizmetleri daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunların yanı sıra ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapılır ve bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Sizler de bilgi güvenliği konusunda titiz ve hassas çalışmalar için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle profesyonel çözümlere ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi