Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 2 ekran değişimi hizmetleri ile sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için her zaman uzman ve deneyimli bir kadro ile ekran değişimi yapar. Son teknoloji ekipmanların ve orijinale en yakın Xiaomi ekranların kullanıldığı ekran değişimleri sonrasında telefonlarınız tamamen eski haline geri döner. Ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde ise performans olarak bir düşüş yaşanmaz. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ayrıca değişim esnasında yapılan tüm işlemler kayda alınır.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi Note 2 telefonların ekran değişimleri teknik servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişimin ardından yeni ekranda yapılan testler ve kontroller ile ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 arasında değişir. Bazen servis yoğunluğuna bağlı olarak sürenin uzaması mümkündür.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde bünyesinde yer alan profesyonel kadrosu ile titiz bir işçilik ortaya koyan teknik servisimiz, bilgilerinizin silinmesine asla izin vermez. Çünkü telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapılır ve bu da bilgilerinizin zarar göreceği bir uygulama alanı değildir. Yani ekran değişimi hizmetlerinde telefonlarınızda yer alan bilgileriniz bizimle her zaman güvendedir.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Note 2 ekran değişimleri telefon servisimizde steril ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda yapılır. Bu sayede değişim sırasında telefonlarda olumsuz herhangi bir durum meydana gelmez. Ayrıca ekran değişimi profesyonel bir ekip tarafından yapılır ve son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran bazı testlerden geçirilir ve eğer ekranda herhangi bir sorun yoksa telefonlar teslim edilir. Tabi değişim sonrası yeni ekranı siz de çeşitli testlerden geçirebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi