Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, sektör bünyesinde kaliteli ve profesyonel çalışmalar yapan firmalar arasında yer alır. Akıllı telefon ekranlarında yaşanan problemleri kısa süre içerisinde gideren servisimiz, aynı zamanda uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca firmamız, xiaomi mi note 3 ön cam ya da cam değişimi şeklinde hizmetler yerine komple ekran değişimi yapar. Telefon ekranlarında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere parçaların tamamı değiştirilir ve bu şekilde sonradan ortaya çıkacak sorunların da önüne geçilmiş olur.

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi sırasında kullanıcıların tedirgin olduğu en önemli konulardan biri telefon içerisinde yer alan bilgilerin silinmesi olmaktadır. Ancak alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, hiçbir zaman ekran değişimi sırasında telefonları sıfırlamaz ve içinde yer alan bilgilerin silinmesi için gerekli önlemleri alır. Telefonlarınızda yer alan bilgilerin güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimlerinizi akınızda herhangi bir şüphe kalmadan bizimle yapabilirsiniz.

 Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Teknik servisimiz, akıllı telefonlardaki ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli bir işçiliğin en doğru adresi olarak hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimi yapılırken gerçekleştirilen tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapılır ve böylece akılda şüphe bırakacak durumlara izin verilmez. Ayrıca ekran değişimlerinde her zaman son sistem ekipman ve donanımlar ile çalışmalar yapılır. Bu şekilde telefonlarınızın diğer aksamlarında meydana gelebilecek sorunların önüne geçilmiş olur. Genel olarak teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri ise aşağıdaki gibi yapılır;

  • Xiaomi Mi Note 3 telefon modellerinde ekran değişimi yaklaşık olarak 45 dakikada içerisinde tamamlanır. Ancak serviste yoğunluk olması halinde değişim süresi 2 saati bulabilir.
  • Servisimizde ekran değişimleri her zaman alanında uzan ve deneyimli bir karo eşliğinde yapılır.
  • Teknik servisimizde müşterilerimiz için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verilir. Bu şekilde aldığınız hizmet sonrasında benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • Ekran değişimleri öncesinde ya da değişim yapıldığı esnada telefonlarda sıfırlama gibi işlemler yapılmaz ve bunun yanında telefonların içindeki bilgiler silinmez.
  • Ayrıca yeni takılan ekran çalışmasında herhangi bir sorun olup olmadığının kontrol edilmesi için bazı testlerden geçirilir ve düzgün çalışıyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Servisimiz ekran değişimleri sırasında her zaman orijinale en yakın Xiaomi Mi Note 3 ekranlar kullanılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında yapılan tüm işlemler müşterinin yanında ve müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Diğer yandan teknik servisimizde aynı zamanda kargo gönderimi ile de ekran değişimi hizmetleri sunulur. Ortalama 3 iş günü kadar süren süreç öncelikle kullanıcıların telefonlarınız kargo ile bize göndermesi ile başlar ve daha sonra aynı gün ekran değişimi yapılan telefon yine kargo ile müşteri adresine geri gönderilir.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Neden Yapılır?

Akıllı telefonların yüksek bir yerden düşmesi, farklı şekillerde darbe alması, sıvı ile temas etmesi ya da suya düşmesi ekran değişimi için nedenleri arasında sayılabilir. Bunun yanında xiaomi mi note 3 dokunmatik ekran üzerinde oluşan bazı mekanik sorunlar da yine ekranda bazı sorunların oluşmasını sağlayarak kullanım zorluğu yaşanmasına neden olabilir. Telefon ekranlarının tekrar verimli bir şekilde kullanılabilmesi için ise ekran değişimi yapılması gerekir. Aksi taktirde telefon ekranı kullanım sırasında birtakım zorluklar çıkarır ve hatta hiç kullanılmaz hale gelebilir.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi İçin bizi Tercih Edin

Ekran değişimlerinde sektörün öne çıkan firmaları arasında yer alan telefon servisimiz, siz müşterileri için daima kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürür. Telefon ekranlarında yaşanan problemleri alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kısa süre içerisinde gideren servisimiz, parça ve işçilik garantili hizmetleri ile sizleri güvence altına alır. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen müşterinin gözü önünde yapılır ve değişim sırasında telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz. Akıllı telefonların ekran değişimlerinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çözümler sunan firmamıza gelin, sizler de profesyonel çözümlerimizden bir an önce faydalanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi