Xiaomi Mi Note 4 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 4 ekran değişimi konusunda firmamız uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet verir. Ayrıca firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bu şekilde ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti de eski performansına geri döner. Tabi bunların yanı sıra ekran değişimi ardından bilgileriniz zarar görmez ve olduğu gibi kalır. Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla zarar görmez ve silinme gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaz.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Note 4 ekran değişimi teknik servisimizde her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda yapılır. Bunun yanında değişim için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Alanında uzman ve deneyimli teknisyenler ile yapılan değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekran üzerinde birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Aynı kontrol ve testler sizler tarafından da yapılmasının ardından telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi note 4 ekran telefonların ekran değişimleri teknik servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi sonrasında gerçekleştirilen testler ile bir ekran değişimi ortalama 60 dakika kadar sürer. Yalnızca servisimizde yoğunluk olmasına bağlı olarak değişim suresi uzayabilir.

Xiaomi Mi Note 4 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde ekran değişimi sırasında dikkat edilen konulardan biri de bilgi güvenliğidir. Servisimizde bulunan uzman ekibimiz değişim sırasında telefonlarınızın sadece görüntü biriminde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan rehber, video, fotoğraf, uygulama ve oyun gibi akla gelebilecek hiçbir bilgi zarar görmez ya da silinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi