Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi için kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize gelebilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimiz ile ekranı kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınız için etkili ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri 6 ay parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi hizmetleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde her şeyden önce cihazınız için en uygun koşullar oluşturulur. Ekran değişimleri steril ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonunuzun diğer aksamları zarar görmez ve bunun yanında içinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişimi yapılmasının ardından telefona takılan yeni ekranda bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Tabi değişimi yapılan ekranı sizler de kontrol edebilir ve daha sonra teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi hizmetleri servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Değişim sırasında yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişiminin hemen ardından yapılan testler ile teknik servisimizde bir ekran değişimi ortalama 60 dakika kadar sürer. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde bu süre biraz daha uzayabilir.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde kullanıcıların en çok tedirgin olduğu konulardan biri telefonlarda bulunan bilgilerin silinmesidir. Ancak teknik servisimiz bünyesinde yapılan değişimlerde telefonların yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapılır. Telefon belleği ile ilgili bir çalışma yapılmadığı için bilgileriniz hiçbir şekilde zarar görmez ve silinmez.

Siz de ekranı kırılan, çatlayan ve çizilen telefonlarınızı hemen teknik servisimize getirin, sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile kısa süre içerisinde etkili çözümler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi