Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Günümüzde akıllı telefonlarda en çok öne çıkan donanım parçalarından biri ekranlar olmaktadır. Ancak ekranlarda telefonlarda yer alan diğer donanımlar gibi bazen sorun çıkarabilmekte ve kullanıcı hatası ile zarar görebilmektedir. Akıllı telefonlarda ekranların kullanılmaz hale gelmesi ekran değişimi yapılmasını gerektirir. Xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi ise profesyonel serviler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü bu konuda uzman olmayan ellerde telefonun diğer donanımları zarar görebilir ya da istenmedik durumlar oluşabilir.

Xiaomi redmi 5 plus ekran değişimi himmetlerinde uzman bir servis olarak sizlere yardımcı olduğumuzu söylemek isteriz. Ayrıca telefon servisimiz xiaomi redmi 5 plus dokunmatik değişimi değil, komple ekran değişimi yapar. Yani değişen parçalar arasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel yer alır. Ayrıca komple ekran değişimi uzmanla tarafından da tavsiye edilen işlemlerden biridir. Sadece dokunmatik değişimi yapılan ekranlarda daha sonrada beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar ön plana çıkabilmektedir. Bu yüzden telefon servisimizde sadece dokunmatik ekran değişimi yerine ekrana ait tüm parçalar bütünüyle değiştirilir.

Redmi 5 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimleri için profesyonel bir destek almak önemlidir. Çünkü kullanıcılar kendi imkanları ile ekran değişimi yapacak imkana sahip değildir. Bu yüzden teknik servisimizde ekran değişimi konusunda sizler için konusunda uzman teknisyenler görev alır. Ayrıca telefon servisimiz hem kargo gönderimi hem de müşteri adresinde ekran değişimi yapmaktadır. Bu nedenle servisimize gelemeyecek durumda olsanız dahi sizler için adresinize kadar gelerek ekran değişimi hizmeti verdiğimizi söylemek isteriz. Şimdi, ekran değişimlerinde sunmuş olduğumuz hizmetlere daha yakından bakalım.

  • Xiaomi Redmi 5 Plus telefonlarda ekran değişimleri yaklaşım olarak 45 dakika kadar sürer.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde servisimizde her zaman profesyonel ve deneyimli çalışanlar yer almaktadır.
  • Telefon servisimizde ekran değişimleri için 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ekran değişimi öncesinde ya da ekran değişimi yapılırken hiçbir şekilde telefonların içindeki bilgiler silinmez ya da telefonlar sıfırlanmaz.
  • Xiaomi telefonlarında ekran değişimi sonrasında yeni ekranda bazı testler ve kontroller yapılır. Eğer test ve kontroller sonrasında yeni ekranda herhangi bir sorun yoksa telefon kullanıcılara teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır.
  • Telefonlarda ekran değişimleri sırasında yapılan tüm işlemler müşteri gözü önünde yapılır ve gerçekleştirilen işlemleri herkes görmüş olur.
  • Diğer yandan telefon servisimiz aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapmaktadır. Bu hizmet aşamasında öncelikle kullanıcılar telefonları kargo ile tarafımıza göndermekte ve ekran değişimi yapılan telefon zaman kaybetmeden kullanıcıya yine kargo ile geri gönderilmektedir. Kargonun gelmesi, erkan değişimi ve kullanıcıya geri gönderilmesi en fazla 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Redmi 5 Plus Ekran Değişimi Neden Yapılır?

Akıllı telefonlarda olduğu gibi Xiaomi Redmi 5 Plus telefon modellerinde de ekran değişimi yapılmasının belirli nedenleri vardır. Bular arasında ilk olarak karşımıza çıkan telefonun herhangi bir nedenle düşmesi ya da darbe almasıdır. Genelde düşen ya da darbe alan telefonlarda ilk hasar gören kısım ekranlar olmaktadır. Bunun yanında suya düşen ya da sıvı ile temas eden telefonlarda da ekran problemleri yaşanır. Ayrıca dokunmatik panelde arızaların meydana gelmesi de yine ekran değişimine neden olur.

Redmi 5 Plus Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Ekran değişimi hizmetlerinde konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. 6 ay süre ile garantili ekran değişimi hizmeti verilen servisimizde siz de her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler, müşterilerin gözü önünde yapılır ve bu şekilde müşterilerimiz gerçekleşen tüm süreci daha yakından görme fırsatı elde eder. Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde profesyonel ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunan bir servis arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi